BEITOgoldJastuk 850g KRONBORG BEITO 50x70
Ne zaboravite na dodatke
Podaci o proizvodu
| Vrsta punjenja | jastuk punjen pačjim paperjem |
|---|---|
| Vrsta jastuka | Jastuk |
| Veličina | Širina: 50 cm, Dužina: 70 cm, Visina: 17 cm |
| Težina punjenja | 850 g |
| Ukupna težina | 923 g |
| Punjenje | Vanjske komore: 50% bijelo pačje paperje/50% bijelo pačje perje. Vanjske komore - težina: 2x100 g. Unutarnje komore: 85% bijelo pačje perje/15% bijelo pačje paperje. Unutarnje komore - težina: 1x650 g |
| Jačina punjenja | 350/250 |
| Materijal presvlake | 100% pamuk |
| Sastav | Vanjske komore na gornjoj i donjoj strani jastuka obično su ispunjene paperjem koje daje mekoću. Unutarnja komora je obično ispunjena perjem ili mješavinom perja i paperja, koja pruža oslonac. |
| Boja | logo print, bijela |
| rub | Boja: bijela, Materijal: 100% poliestersko vlakno, Forma: cijevna traka |
| Pranje | 60°C |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | * Može se sušiti u mašini za sušenje rublja, na nižoj temperaturi (maks. 60ºC) |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Održavanje | Prati i sušiti u mašini koja ima kapacitet minimalno 7 kg. Redovno protresti i provjetriti, ne smije se udarati i usisavati |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Osobine | Proizvodi sa Downpass oznakom sadrže visoko kvalitetno paperje i perje dobijeno iz strogo kontrolisanog uzgoja koji ispunjava visoke standarde za dobrobit životinja. |
| Kvalitet | GOLD |
| Visina | Srednje visok |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Kuddar
Jag köpte 4 kuddar totalt. 2 st lir platta håller inte formen. De andra 2 är perfekta så det är en 50 -50 chans att du blir nöjd med kuddarna
Naziv: Kent
Poduszka z puchem kaczym KRONBORG BEITO
NIE POLECAM. Poduszka jest mała, a pierza i puchu gęsiego jest jeszcze mniej. Podczas snu nie ma uczucia komfortu i relaksu. Kolejnym minusem jest nieprzyjemny zapach wydobywający się z poduszki (może zniknie później – nie wiem), zdecydowanie mi się nie podobał.
Naziv: Andrii
Moja opinia
Produkt spełnił moje oczekiwania
Naziv: Halina
Fin pris
Et udmærket køb til Ekstra pude
Naziv: Steen Pedersen
Уникална възглавница
Обожавам тази възглавница много е удобна и за мен и детето ми
Naziv: Сладжи
Patetiskt!!
Standarden på den här kudden är långt ifrån GOLD. Jag är så otroligt besviken och rent ut sagt förbannad! Jag har faktiskt aldrig haft en sådan dålig kudde i hela mitt liv. Kudden håller inte sitt ”fluff” den förblir platt så for man lägger ner huvudet. Och det spelar ingen roll hur mycket man skakar den. Den är för mjuk och inte medium som ni marknadsför den. Perfekt för den som är ute efter nackspärr och huvudvärk!
Naziv: William
OK
mięciutka i przyjemna
Naziv: Urszula
Отзив
Този път съм леко разочарован от серия Голд, възглавница с патешки пух. Много е ниска.
Naziv: Димитър Димитров
Moale și pufoasă
Moale și pufoasă, o pernă excelentă. Suntem bine pe ea. Pacat că nu există și de dimensiuni mai mari.
Naziv: Pernache
Vankúš
Záhlavok som si kúpila prednedávnom a musím povedať, že v živote som sa nebudila taká dolámaná ako odkedy ho používam. Každé ráno ma bolí hlava, krk aj chrbát. Výplň je absolútne nevyhovujúca – hneď po ľahnutí sa celá presunie mimo miesta, kde mám hlavu, takže celú noc spím len na tenkom, sploštenom kúsku vankúša bez akejkoľvek opory. Spánok je nekvalitný, nekomfortný a namiesto oddychu si človek privodí len ďalšie bolesti. Tento produkt určite neodporúčam
Naziv: Dagmara
O brendu
KRONBORG - OF DENMARK
Sa KRONBORG® možete nadograditi svoj dom sa tekstilom vrhunskog kvaliteta po povoljnoj cijeni.
Od osnivanja u Danskoj u 1940-im, KRONBORG se zasnivao na stručnosti i kvalitetu izrade. Skandinavski brend predstavlja najveći kvalitet kupatilskog tekstila, posteljine, jorgana i jastuka.
Ime KRONBORG datira još prije 1940-ih jer je to takođe i naziv svjetski poznatog dvorca u Elsinoreu gdje je smještena radnja Šekspirovog "Hamleta" od 1603. godine Dvorac je izgrađen 1420-ih i kasnije je dobio ime od Danskog kralja Fredericka II.
Takođe igra ulogu u H.C. Andersenovoj bajci "Holgar Danski" iz 1845.godine, koja je nadahnuta evropskim mitskim likom istog imena. U bajci, Holgar Danski ostaje u kazamatima dvorca Kronborg sa svojom bradom uraslom u mramorni sto. Ukoliko Dansko carstvo bude ugroženo, on će oživjeti i braniti domovinu.
Većina KRONBORG proizvoda imaju certifikat o usklađenosti sa standardom OEKO-TEX® Standard 100, koji predstavlja vodeću svjetsku oznaku za zdravstvenu ispravnost tekstila.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

