VEMMELEVOkvir kreveta VEMMELEV s odlaganjem 90x200 bež tkanina
Veličina:
Tkanina. S prostorom za odlaganje i podnicom s hidrauličkim podizanjem. Odgovara madracima s oprugama i madracima od pjene 90x200 cm. S podnicom. Bez madraca. Š100xD210xV102 cm
| Materijal | pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
|---|---|
| Okvir kreveta | Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Uzglavlje/podnožje | Materijal: pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Noćni ormarić | Materijal: pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Boja | bež |
| Veličina nakon montaže | Širina: 110 cm, Dužina: 217 cm, Visina: 102 cm |
| Veličina madraca | Širina: 90 cm, Dužina: 200 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 111 cm, Dužina: 187 cm, Visina: 32 cm |
| Dobro je znati | Bez madraca, Za sve vrste madraca, Sa podnicom |
| Karakteristike | Hidraulično podizanje |
| Težina | 42 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Prostor za odlaganje | Ispod madraca |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Odlicno
Krevet je odlican, lako ga je montirati.
Naziv: Krevet
Odlican krevet
Odlican krevet. Posebno mi se svidja sto nema na dnu nikakvu dasku nego samo tkaninu koju je lahko skinuti da se opere a i moze se ocistiti pod ispod kreveta. Veoma prakticno.
Naziv: Elma
Krevet
Prekrasan krevet, jako lijep materijal, čvrsta konstrukcija. Veliki prostor za pohranu.
Naziv: Dijana
Bed
Mooi bed opgemaakt met matras wel zwaar om er onder te komen Was voor mij niet nodig gweest.
Naziv: Mieke
Letto matrimoniale VEMMELEV
Ordinato online e consegnato in tempi rapidi, ottimo prodotto pienamente soddisfatto.
Naziv: Andrea
Super mooi bed!
Heel fijn en mooi bed! Heel Chique mooi groot hoofdbord en hele mooie kleur! Levering duurde lang 3 keer zelf gebeld of het bed er al was eerst ja dan nee en toen was die er toch wel na aandringen aan de telefoon toch gaan zoeken in het Magazijn bleek die er allang te zijn! Ook bleek het bed een week na aankoop €75 afgeprijst te zijn, Klantenservice gebeld heel netjes opgepakt! Kreeg meteen een Cadeaubon via de mail met het verschil toegestuurd dat mochten we uitgeven in de winkel of online! Heel netjes!!! Super! Al met al blij met het bed!
Naziv: Daniëlle Van Plateringen
Prezadovoljna
Krevet je odličan.. Koristimo ga već 2 meseca i stvarno smo zadovoljni.. Naslon je mekan i super za čitanje...prostor za odlaganje baš veliki
Naziv: Ivana
Bekväm säng
Väldigt skön och bekväm säng köpte även min madrasser härifrån så nöjd med mitt köp rekommenderar denna sängen starkt
Naziv: Busra
Страхотна спалня
Много съм доволна от инструкциите за сглобяване . Всичко е добре описано и по схемата и по материалите за сглобяване на спалнята. Сглобяването става за 2,5ч. от двама души . Спалнята е страхотна. Има изключително място под матрака за багаж.
Naziv: Корнелия
spørsmål
denne sengen var før i 160x200 blir den å komme tilbake i denne størrelsen? synes selv 150 er litt for lite og 180 er for stort.
Naziv: Marianne
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

