BILLUNDOrmar BILLUND 119x193 bijela/natur hrast
Ne zaboravite na dodatke
| Materijal | HDF ploče (High density fibreboard – ploča od vlakana velike gustoće) sastoje se od izuzetno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. Melamin je vrsta ukrasnog furnira sa dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
|---|---|
| Materijal | Prednja strana: iverica, Vrh: iverica, Dno: iverica, Stranica: iverica, Noge: plastika, Zadnja strana: HDF ploče (High density fibreboard – ploča od vlakana velike gustoće) sastoje se od izuzetno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. HPL-ploče su dekorativan, visokokvalitetan površinski materijal koji ne zahtijeva održavanje, otporan je na ogrebotine i ima UV-zaštitu. On je takođe otporniji na toplinu od npr. masivnog drveta, melamina ili folije. |
| Vrata | iverica |
| Ladica | Prednja strana: iverica, Dno: HDF ploče (High density fibreboard – ploča od vlakana velike gustoće) sastoje se od izuzetno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Šipka za vješalice | hrom |
| Boja | Bijelo, Prirodni hrast |
| Produženje | ne |
| Vrsta | Zaokretna vrata |
| Uključujući | 1 šipka za vješalice 4 police, 2 ladice, 4 vrata |
| Veličina nakon montaže | Širina: 119 cm, Visina: 193 cm, Dubina: 51 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 52 cm, Dužina: 200 cm, Visina: 30 cm |
| Težina | 105 kg |
| Broj paketa | 4 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenizija ormara
Mogu reci da je usluga na nivou, ispostovani datumi isporuke. Hvala Vam
Naziv: Idriz
Odlican ormar
Pozitivno iznenadjen sa kvalitetom izrade i zavrsnom obradom ormara
Naziv: Jasmin
Перфектен
Много съм доволен от гърдероба. На добра цена и добро качество. Лесен за сглобяване с перфектно ръководство.
Naziv: Генчо
Spokojnosť
Skriňa je veľmi pekná a praktická. Veľký priestor .na ukladanie veci. Som spokojná.
Naziv: Anna
Levert skadet
Jeg liker denne serien, det er ok produkter for prisen, så jeg har kjøpt flere skap og kommode. Denne gangen ble dessverre begge skapene levert med skader, så de har har nok ikke vært håndtert med omhu under frakt.
Naziv: Robin Lund
Szafa
Instrukcja bardzo czytelna, bez problemów złożona szafa. Spełnia oczekiwania w 100% tego szukałam.
Naziv: Edyta
Не розумію , що це значить
Шафа хороша , мені вона дуже сподобалась в моєму інтер'єрі . Зручна в користуванні
Naziv: Тетяна
Meget bra :)
Bedre enn forventet. Tungt, solid og meget stødig. Bra finish, men savner Jysk sin tidligere kvalitet der det meste ble levert i solid heltre og ikke folie. Håper det er bra holdbarhet, men det får tiden vise :)
Naziv: Kenneth
Ok skap
Gir den 3 stjerner på grunn av den fæle lukten fra delene, som fortsatt henger igjen flere uker etter montering. Har prøvd alt for å fjerne lukten, uten hell.
Naziv: S
Hele mooie kast van goede kwaliteit
Hele mooie kast, goede kwaliteit en vooral het in elkaar zetten ging heel soepel dankzij alle nummers zowel in de uitleg als op de onderdelen zelf.
Naziv: Lennie
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


