MARIELYSTBaštenski stol MARIELYST Š90xD150 siva
Sivi baštenski stol sa površinom od umjetnog drva. Okvir i noge od aluminija obloženog prahom. Umjetno drvo ima izgled i teksturu prirodnog drveta bez potrebe za održavanjem. Aluminij je lagan i robustan materijal koji ne hrđa. Š90xD150xV74 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 90 cm, Dužina: 150 cm, Visina: 74 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 68 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 93 cm, Dužina: 153 cm, Visina: 8 cm |
| Težina | 15,1 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Umjetno drvo je sintetički materijal koji ne zahtijeva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uslove. Umjetno drvo je UV-zaštićeno što štiti površinu boje. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Kapica za noge | polietilen |
| Oblik | pravougaoni |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Sivo |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Oprati vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Foarte multumita
Recomand
Naziv: Mermeze Daria
Tuintafel
Mooie onderhoudsvriendelijke tafel.
Naziv: Lisette
Tuintafel
Tafel voldoet volledig aan onze verwachting. De levering heeft langer geduurd dan verwacht. Het artikel moest uit Denemarken komen en niet via Lelystad.
Naziv: J CROK
Mooie tuintafel
Ik zag deze set in Hazerswoude staan en was meteen verliefd. Hij is zaterdag opgehaald in de winkel en hij staat mooi in de tuin . Toppie
Naziv: Ellen
Tuintafel
Geweldige tuintafel! Makkelijk in elkaar te zetten
Naziv: Wietske
Elégedett
Szép,masszív asztal. Gyors,könnyű összeszerelés.
Naziv: Adrienn
Mooie functionele tafel
De tafel is mooi uitgevoerd, licht enpast goed bij de reeds aanwezige stoelen
Naziv: Adri Vermerris
Opinia
Super polecam
Naziv: Andrzej
Vrtni stol Marielyst
Stol sam tek montirao. Izgleda dobar i kvalitetan. Zadovoljan sam inace uslugom u Jysku.
Naziv: Damir Koco
Mooi
We zijn blij met de mooie tafel ziet er mooi strak uit en heel makkelijk in elkaar te zetten
Naziv: Riek
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja ljeta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombiniraju savremeni dizajn sa funkcionalnošću po odličnim cijenama.
Bilo da opremate najsunčanije mjesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost svoje dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na svom balkonu, JUTLANDIA ima rješenje. Asortiman se sastoji od klasičnih uzoraka i sezonskih favorita, od kojih svi nose dodir Skandinavije.
Veliki broj JUTLANDIA baštenskog namještaja ne zahtijeva održavanje, a brend takođe nudi drveni baštenski namještaj koji ima FSC™ certifikat. To znači da drvo potiče od odgovornog šumarstva koje osigurava odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


