LOFSDALEN + TANEBašt. garnitura LOFSDALEN + TANE 4 os. tamni pijesak
Osigurajte fleksibilnost za prilagodbu i optimizaciju vašeg vanjskog prostora uz ovu modularnu vrtnu garnituru koja kombinira LOFSDALEN stol za vrtne garniture s TANE modulima. Garnitura se sastoji od 4 središnja modula za sjedenje s udobnim jastucima i stola od masivne FSC® tikovine. Module možete jednostavno preurediti u različite kombinacije koje odgovaraju vašim potrebama.
Značajke
- Baštenska garnitura za 4 osobe: 4 središnja modula i 1 stol
- Modularna vrtna garnitura: može se postaviti prema vašem vanjskom prostoru
- Brzosušeća pjena: pjena odvodi vodu i brzo se suši nakon kiše
- Akrilna tkanina bojana u otopini: UV zaštićena, vodoodbojna i otporna na mrlje
- Masivna FSC® tikovina: kombinira izdržljivost i prirodnu ljepotu
- Čelični okvir: čvrst i izdržljiv
- FSC™ 100%: drvo i materijali na bazi drva dolaze iz odgovorno upravljanih, FSC® certificiranih šuma
Modularna baštenska garnitura
Garnitura se sastoji od 4 središnja modula i 1 stola. Modularna vrtna garnitura fleksibilno je rješenje koje možete postaviti prema svojim potrebama i vanjskom prostoru.
Brzosušeća pjena
Moduli imaju brzosušeću pjenu s otvorenom strukturom ćelija. To omogućuje prolazak vode i zraka kroz materijal umjesto upijanja vode. Garnitura se tako ocijedi i osuši unutar nekoliko sati, ovisno o vjetru i temperaturi.
Akrilna tkanina bojana u otopini
Izdržljiva akrilna tkanina ima UV zaštitu koja pomaže spriječiti blijeđenje boje. Također je vodoodbojna i otporna na mrlje, što znači da ne upija vodu ni mrlje od, primjerice, nečistoće, sladoleda ili napitaka.
Masivna FSC™ tikovina
Masivna FSC™ tikovina je prirodni materijal s visokim udjelom prirodnih ulja koja pomažu u sprječavanju upijanja vlage u drvo. S vremenom tikovina prirodno razvija srebrnosivu patinu. Za očuvanje izgleda i trajnosti preporučuje se redovito uljenje.
Čelični okvir
Čelični okvir s praškastim premazom je čvrst i izdržljiv. Težina čeličnog okvira osigurava dobru stabilnost.
FSC™ 100%
FSC™ oznaka jamči da materijali korišteni u ovom proizvodu dolaze iz FSC™ certificiranih šuma ili drugih kontroliranih izvora. Odabirom FSC™ certificiranih proizvoda pomažete u zaštiti svjetskih šuma.
Set se sastoji od sljedećih artikala
Podaci o proizvodu
| Osobe | 4 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 292 cm, Visina: 69 cm, Dubina: 92 cm, Visina sjedišta: 41 |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 60, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge modul TANE centralni tamni pijesak
| Veličina nakon montaže | Širina: 73 cm, Visina: 69 cm, Dubina: 92 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 41 |
| Veličina prije montaže | Širina: 76 cm, Dužina: 123 cm, Visina: 37 cm |
| Težina | 12 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: poliuretanska pjena, Sjedalo: poliuretanska pjena, Noge: polietilen |
| Kapica za noge | polietilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 90% polipropilen/10% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Unutrašnji jastuk: Tekstilen (poliestersko vlakno/PVC), Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Čistiti samo mrlje |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 90% polipropilen/10% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Unutrašnji jastuk: Tekstilen (poliestersko vlakno/PVC), Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Čistiti samo mrlje |
| Karakteristike | Navlaka koja se brzo suši, Pjena koja se brzo suši otporna je na vremenske uticaje zahvaljujući svojoj strukturi otvorenih ćelija koje omogućuju lak prolazak vode i zraka. Pjena se brzo cijedi i suši, što pomaže u sprječavanju razvoja plijesni. |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | tamni pijesak |
| Testirano do | 110 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Oprati vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge stol LOFSDALEN Š60xD120 tikovina
| Veličina nakon montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 38 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 129 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 16,8 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. |
| Kapica za noge | polietilen |
| Oblik | pravougaoni |
| Obrada | netretirano |
| Boja | Natur |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| naknadno održavanje | Drvo tretirati uljem u skladu sa priloženim uputama. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


