STORDLounge stolica STORD siva
Lounge stolica od aluminija i imitacije ratana. Klizno podešavanje naslona i oslonca za noge. Sy luksuznim jastukom sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š66xV102xDub78 cm.
| Veličina nakon montaže | Širina: 66 cm, Visina: 102 cm, Dubina: 78 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 43 |
| Visina naslona za ruke | 60 cm |
| Težina | 11,7 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena/100% poliestersko vlakno, vlakno, Gustoća pjene: 25 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Funkcija | visoki naslon, hidraulična pumpa, Klizno podešavanje naslona i oslonca za noge |
| Karakteristike | Pogodno za balkon |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Sivo |
| Testirano do | 110 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuk sa dugotrajnom, grubo tkanom poliesterskom navlakom |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Montiran |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Oprati vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Top service
Fijne stoel en super goed geholpen door de klantenservice. Top service geleverd en heel erg behulpzaam. Een pluim hiervoor!
Naziv: Debbie van spreeuwel
Dålig kvalité
Köp inte dessa stolar! Jysk borde ha slutat köpa in dessa för länge sedan. Redan efter andra säsongen började båda stolarna vittra sönder. Dom tål uppenbarligen inte att stå ute trots att de varit försedda med stolsskydd. Nu är stolarna redan redo för tippen. Tyvärr har vi ej kvittot kvar annars hade vi reklamerat stolarna. Urkass kvalité!
Naziv: Lars
Dårlig
Armlener gikk rottingen rett av etter 3-4 år, nesten ikke brukt, burde aldri vært solgt .
Naziv: Heidi
Pæne stole, men holdbarhed under al kritik.
Pæne stole, men uacceptabel holdbarhed Stolene er rigtig flotte og behagelige, og vi var glade for dem i starten. MEN allerede efter få år begyndte flettet at sprække og gå op flere steder. Det bliver hurtigt så slemt, at stolene ikke længere er til at bruge. Det undrer mig ærligt talt, at Jysk fortsat forhandler dem, når så mange oplever de samme problemer – det vidner ikke ligefrem om rettidig omhu. Meget skuffende, især i forhold til prisen.
Naziv: Michael Hansen
Mooie comfortabele stoel
Zit goed, is mooi en zat per twee heel goed verpakt. Wij hebben er 2 voor de prijs van 1 dus dat isn helemaal mooi meegenomen. Blij mee!
Naziv: PB
Bijzonder fijne stoel
fantastische stoelen, geweldig!! Zitten fantastisch ook om in te liggen, onderdelen die niet roesten. Goeie aankoop.
Naziv: lenie Quak
Stoel
Zeer goed
Naziv: Verboven
Elendig Kvalitet
Plast rottingen spises opp av UV strålene. Første året begynte de å bli slitt. 2 året begynte de å ryke i plast rottingen. Kastet på år 3 grunnet mangel på kvittering. Så dårlig kvalitet burde aldri vært solgt!
Naziv: Simon
Leuke stoelen, jammer dat de rugleuning en voetensteun niet onafhankelijk van mekaar kan worden bediend
Leuke stoelen, zitten lekker. Een minpuntje vinden wij is dat de rugleuning en voetensteun niet apart kunnen worden versteld. Hopelijk blijft het vlechtwerk intact want in veel reviews stond van niet, wij hebben het de voordeel van de twijfel gegeven.
Naziv: MW
Prisvärd
Underbar fåtölj att koppla av i med reclinerfunktionen. Köpte för halva priset, annars är den lite dyr.
Naziv: Toonan
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja ljeta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombiniraju savremeni dizajn sa funkcionalnošću po odličnim cijenama.
Bilo da opremate najsunčanije mjesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost svoje dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na svom balkonu, JUTLANDIA ima rješenje. Asortiman se sastoji od klasičnih uzoraka i sezonskih favorita, od kojih svi nose dodir Skandinavije.
Veliki broj JUTLANDIA baštenskog namještaja ne zahtijeva održavanje, a brend takođe nudi drveni baštenski namještaj koji ima FSC™ certifikat. To znači da drvo potiče od odgovornog šumarstva koje osigurava odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


