SKEJBYModul kauča SKEJBY centralni bež tkanina
Vrsta modula:
Ne zaboravite na dodatke
Tkanina. Sjedište sa džepićastim oprugama i sa pjenom. Naslon od pjene. Centralni modul za modularnu garnituru. Š70xV64xDub92 cm
| Tip | Kauč modul |
|---|---|
| Materijal | pjena, LVL, PP (polipropilen), iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, čelik |
| Materijal | Sjedalo: pjena, LVL, iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, čelik, Naslon: pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: iverica, Noga: PP (polipropilen) |
| Sjedalo | materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 23/50 kg/m³ |
| Naslon | materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 23/50 kg/m³ |
| Naslon za ruke | materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 23/50 kg/m³ |
| Produžetak | materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: D23/D50 kg/m³ |
| Boja | bež |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što madracu daje fleksibilnost, produžuje trajnost i smanjuje buku. |
| Veličina nakon montaže | Širina: 70 cm, Visina: 64 cm, Dubina: 92 cm |
| Visina sjedišta | 39 |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 93 cm, Dužina: 71 cm, Visina: 63 cm |
| Težina | 20 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Moderan i praktičan
Vrlo moderan i praktičan kauč. Modularni dijelovi se lako kombiniraju pa se može složiti po želji. Kao dvosjed, trosjed ili kutna garnitura. Između ostalog jako su udobni! Odličan izbor! Preporuka!
Naziv: Domagoj
Top
Top kauc! Kupljen modularni kauc i prodizetak. Jako lijep i moderan, odusevljena sam! Predivan uzivo i u prostoru.
Naziv: Ivana
Top
Top kauc! Kupljen modularni kauc i prodizetak. Jako lijep i moderan, odusevljena sam! Predivan uzivo i u prostoru.
Naziv: Ivana
Res kvalitetna modularna sofa
Udobna, ravno prav trda, dobro se obdrži čez čas!
Naziv: Simona
Svag
Har haft sofa med puf en uge og allerede nu har sofamodulet en fordybning i midten. Det ærkes tydeligt når ma sidder der. Møblet er ret hårdt og man sidder godt, men det er som om hårdheden forsvinder og bliver svag meget hurtigt.
Naziv: janie
Nutzung nach einem Jahr
Das Sofa ist optisch wirklich sehr modern, und sowohl der Stoff als auch die Farbe sind sehr schön. Leider muss ich sagen, dass es nach fast einem Jahr – in einem 2-Personen-Haushalt mit kaum Besuch – bereits deutlich abgenutzt aussieht. Es haben sich bei mir starke Sitzmulden gebildet, an den Ecken entstehen Falten, und der Stoff beginnt zu fusseln. Für den günstigen Preis ist es optisch eine tolle Option, allerdings scheint die Qualität nicht auf eine langfristige Nutzung ausgelegt zu sein meiner Erfahrung nach. Meiner Meinung nach ist es eher eine Lösung für maximal ein bis zwei Jahre.
Naziv: Seli
Bewertung
Ich liebe das gekaufte Sofa und die Module einfach. Es ist bequem, variabel und passt perfekt in meine kleine Wohnung ❤️ Danke, JYSK!
Naziv: Eva
Fantastisk
Vi har haft vores sofa siden d. 5/12 og er så glad for den. Den er behagelig, og man sætter den sammen i bunden - så den ikke faldet fra hinanden. Den er behagelig at sidde og lægge i. Vi glæder os til at bygge videre på den.
Naziv: Frederikke Emily
Hezká, ale nekvalitní pohovka
Bohužel po 7 měsících užívání pružina protrhla látku a nyní je nebezpecne užívání. Celkově pohovka není příliš pohodlná a sedák nedrží tvar. Zklamání.
Naziv: Jonas
Selkänojan rypyt
Sohvan selkänojaan tuli heti rumat rypyt/painaumat käyttöönoton jälkeen. En tiedä onko minulla maanantai kappale vai onko muillakin näin.
Naziv: Essi
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


