SVANEKERadni stol podesive visine SVANEKE 60x120 bijela
Radni stol od ukrasnog furnira i čelika. Sa organizerom za kablove. Š60xD120xV70-119 cm
| Vrsta | Radni stol |
|---|---|
| Materijal | melamin, PP (polipropilen), iverica, čelik |
| Materijal | Vrh: melamin, iverica, Noge: čelik, Ram/konstrukcija: čelik, Površina: melamin |
| Boja | Bijelo |
| Karakteristike | Podesive nogice, Protiv sudaranja, Organizer za kablove, Samostojeće, Podesiva visina |
| Veličina nakon montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 120 cm, Visina: 70-119 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 67 cm, Dužina: 122 cm, Visina: 13 cm |
| Težina | 25 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ Mix |
| Materijal | Akrilonitril butadien stiren, PC (polikarbonat), PVC, Polietilen tereftalat, Čelik |
| Veličina | Širina: 15 cm, Dužina: 15 cm, Visina: 12 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 15 cm, Dužina: 20 cm, Visina: 12 cm |
| - | |
| Transformator | Yes |
| Korištenje | unutrašnji |
| Izvor struje | električni utikač |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Good
Table works well and looks great and firm enough. Assembly was a bit tricky though. Piece No. 4 is too narrow to fit, had to grind a bit and push it down with a hammer. Mechanism is a bit loud.
Naziv: Vlad
Kjempefornøyd
Jeg har aldri montert et eneste møbel før. Dette gikk smertefritt å bygge. Det bør nevnes at jeg har unormalt høy intelligens, men allikevel er jeg vanligvis ikke særlig praktisk anlagt. Pulten går opp og ned slik den skal, og ser slepen ut. Fem stjerner.
Naziv: Lasse
Feedabck Birou
Butonul de reglaj sa fie mai in lateral, acuma unde este pozitionat se poate atinge cu manerul de la scaun si se strica imediat. in rest materiale ok, functioneaza perfect.
Naziv: Razvan-George
Pret calitate bun
Cumparat la reducere. Stabil, usor de montat, functional.
Naziv: Felix
Foarte multumit de produs
Pro: Montarea este foarte usoara. Motorul merge bine, silentios. Stabil cand il ridici. Contra: alimentatea de la birou este butucanoasa si mai dificil sa o ascunzi. Ar fi mers blatul mai lat. Eu il folosesc cu 10-15kg
Naziv: Emy
Excelent
Un birou ușor de montat cu sistem electric silențios . Materialele sunt de calitate.
Naziv: Antonia
multumita
Masa vine in doua pachete. A fost usor de ansamblat. Multumita. Merge si sistemul de reglare.
Naziv: Anne
Sähköpöytä
Todella hyvä pöytä. Helppo koota. Kaikki toimii niin kuin pitää. Vaikka halpa hinta niin todella hyvä laatu. Suosittelen lämpimästi.
Naziv: Agneta
Ok
Biroul este ok, dar acumulatorul scoate zgomot constant. Ca sa evit zgomotul, il tin scos din priza si il reconectez inainte de fiecare folosire, ceea ce nu e prea comfortabil.
Naziv: Ovidiu
Gyenge lapminőség, félrevezető leírás
Az én hibám. DE! Nem tudom milyen célt szolgál az acél keresztlécen lévő két lyuk, de szépen félrevezetett a leírással együtt, hogy oda kell becsavarnom két csavart. Miután mindkét lyukba megpróbáltam csavart csavarni, természetesen akkor realizáltam, hogy itt nincsen menet és nem a csavarral van a gond. A lap nem bírta el a másik oldalon azt a 2-3 csavarásomat és sérülés keletkezett a lap felső részében.
Naziv: Roland
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


