ENGBLOMMEPrekrivač ENGBLOMME 220x240 siva
Ne zaboravite na dodatke
Navlaka od 100% poliesterskog vlakna. Dvostran. 220x240 cm
| Materijal | 100% poliestersko vlakno (50% reciklirano) |
|---|---|
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno (100% reciklirano) |
| Pranje | 30°C nježno |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Peglanje | *Može se peglati na nižoj temperaturi (maks. 110ºC) |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Prati uvijek sa sličnim bojama |
| Veličina | Širina: 220 cm, Dužina: 240 cm |
| Težina punjenja | 100 g/m². |
| Težina prednje strane | 250 g/m². |
| Težina, stražnja strana | 70 g/m². |
| Težina punjenja | 530 g |
| Težina navlake | 1708 g |
| Način bojenja | obojen |
| Osobina | velur |
| Dizajn | Jednobojan |
| Boja | Sivo |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Sanja
Odlicno, sve preporuke! Toplo, mekano, ispunjava sve kvalitete
Naziv: Prekrivac sivi
Narzuta
Elegancko wygląda na kanapach w salonie, ma nieco inny odcień niz w sklepie, wpada w srebrny kolor, rozświetla pomieszczenie, odpowiednia dla.domu w którym są zwierzaki.
Naziv: Ewa
Azt kaptam amit vártam
Jó a méret, puha az anyaga
Naziv: Boda Linda
Bună
Bună ziua. Calitate foarte bună și frumoasă. Aceasta este a doua pătură pe care am cumpărat-o și sunt foarte mulțumit de ea. O folosesc pe prima de doi ani, o spăl la mașină și încă arată ca și cum tocmai ar fi venită din magazin.
Naziv: Alesia
❤️❤️
❤️❤️
Naziv: ASHTI
Szép és ízléses termék
Az ágytakaró minden szempontból tökéletes.
Naziv: dr. Bognár Ferenc
Bed cover
Very good quality, i will definitely recommend and will definitely purchase it again
Naziv: Mihaela
*
Просто Супер
Naziv: Павел
Покривало
Гарна ціна, якість, приємний на дотик. Покупкою задоволена. Рекомендую!
Naziv: Марія
Narzuta
Jest ok
Naziv: Huk
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


