STROEMSTADBašt. garnitura STROEMSTAD 6 osoba crna
Ne zaboravite na dodatke
Unesite udobnost i izdržljivost u svoj vanjski prostor s prostranom STROEMSTAD garniturom za sjedenje. Ova crna baštenska garnitura za 6 osoba sastoji se od kutne garnitura s udobnim jastucima i odgovarajućeg stola s pločom od sinteriranog kamena.
Karakteristike
- Garnitura za 6 osoba: KUgaona garnitura i 1 stol
- Luksuzni jastuci: S dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Ploča od sinteriranog kamena: Otporna na ogrebotine, mrlje i toplinu
- Tekstilen: Mrežasta tkanina otporna na vremenske uslove
- Čelični okvir: Čvrst i izdržljiv
- Periva navlaka: Navlaka jastuka može se skinuti i prati na 30°C
Garnitura za 6 osoba
Set se sastoji od 2 kutne garniture i 1 stola. Odgovarajući namještaj može udobno smjestiti 5 osoba.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sjedala i naslon omogućuju vam udobno opuštanje i uživanje. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornima na oštećenje. Spremite jastuke unutra kada ih ne koristite kako biste ih zaštitili od vremenskih uvjeta i produžili im vijek trajanja.
Ploča stola od sinteriranog kamena
Stol ima ploču od sinteriranog kamena. Kamena površina je vrlo otporna na ogrebotine, mrlje i toplinu. Na primjer, možete staviti vruće lonce i tave izravno na površinu. Sinterirani kamen je otporan na vremenske uslove, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Tekstilen
Tekstilen je udobna mrežasta tkanina postojanih boja izrađena od premazanog poliestera. To je praktičan materijal koji se brzo suši i lako čisti. Tekstilen je otporan na vremenske uslove, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Okvir od čelika premazanim prahom čvrst je i izdržljiv. Težina čeličnog okvira pruža dobru stabilnost.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku s patentnim zatvaračem koja se lako može skinuti i prati u perilici rublja na 30°C kako bi ostala svježa i čista. Punjenje jastuka ne može se prati.
| baštenski lounge set | 1 ugaona garnitura, 1 stol |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 235 cm, Visina: 75 cm, Dubina: 182 cm, Visina sjedišta: 45, Dvostrano: ne |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: Tekstilen je dugotrajna mrežasta tkanina izrađena od poliesterske pređe obložene plastikom. Zbog takvog načina izrade ovaj materijal ne treba održavati, ima postojane boje, brzo se suši i lako čisti. Tekstilen je dugotrajna mrežasta tkanina izrađena od poliesterske pređe obložene plastikom. Zbog takvog načina izrade ovaj materijal ne treba održavati, ima postojane boje, brzo se suši i lako čisti. |
| Tip | ugaona garnitura |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 75, Dužina: 135 cm, Visina: 68 cm |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Površina stola: sinterovani kamen |
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 64 cm |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Veličina prije montaže | Širina: 37/35/80 cm, Dužina: 180/82/140 cm, Visina: 69/80/7 cm |
| Težina | 32/18/26 kg |
| Boja | crna |
| Osobe | 6 |
| Uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Obrada | premaz u prahu |
| Karakteristike | Ugaoni dio se ne može postaviti na drugu stranu |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena/100% poliestersko vlakno, vlakno, Gustoća pjene: 23 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Maksimalno opterećenje | 660 kg |
| Testirano do | 660 kg |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ár/érték ok
Ár/érték arányban úgy, hogy akciósan 170000 volt megfelelő. Összerakáskor kellett erőlködni.
Naziv: Gizsgudgya
Heel leuk
Mooie stevige set. Dikke kussens! Wij zijn tevreden
Naziv: Annemarie
Jó termék
Kényelmes, mutatós, könnyen összeszerelhető.
Naziv: Éva
snygg och bekväm!
Så länge instruktioner följs är det inga problem att få ihop soffan, bordet är tungt och stabilt. Soffan är väldigt bekväm och rymlig, har normal sitthöjd, man får lätt plats med 5 vuxna. Eller två vuxna liggandes på varsin sida.
Naziv: Emilia
Me ha encantado
El conjunto es muy amplio y cómodo. Muy buena calidad precio. Cuando empieza a usarlo podré valorar más pero ya lo tengo montado y me encanta
Naziv: Clara
Sehr schön und bequem
Wirklich sehr überrascht. Super bequem und sehr schön . Kann ich nur weiterempfehlen .
Naziv: Bubu
Ár-érték arányban verhetetlen
Kedvezményesen nagyszerű áron vásároltam a kerti garnitúrát. A kanapé kényelmes, a párnák tartós anyagból készültek, az asztallap pedig nagyon masszív, kőből készült. Elégedett vagyok vele.
Naziv: Kitti
Gartenlounch Stroemstad
Sehr gute Gartenlounch lässt sich nach Aufbauanleitung gut aufbauen alle Schrauben passen perfekt. Die Auflagen und Kissen sind alle mit Reißverschluss so das man sie waschen kann. Der Tisch ist auch super stabil, würde ich wieder kaufen
Naziv: Karin
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


