VENBašt. garnitura VEN 4 osobe s produžetkom natur
baštenski lounge set:
Ne zaboravite na dodatke
Opustite se udobno uz VEN lounge set. Ovaj set za 4 osobe sastoji se od trosjeda s produžetkom i fotelje s udobnim jastucima te odgovarajućeg lounge stola s pločom od FSC™tvrdog drva.
Karakteristike
- Garnitura za 4 osobe: Trosjed, 1 fotelja i 1 stol
- Luksuzni jastuci: S dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Prilagodljiv trosjed: Stavite produžetak s bilo koje strane
- Ploča od nauljenog FSC™tvrdog drva: Kombinira izdržljivost i prirodnu ljepotu
- Petan: Sintetičko pruće otporno na vremenske uslove
- Čelični okvir: Čvrst i izdržljiv
- FSC™100%: Drvo i materijali na bazi šuma korišteni u ovom proizvodu potječu iz odgovorno upravljanih šuma s FSC™certifikatom
Garnitura za 4 osobe
Garnitura se sastoji od trosjeda, 1 fotelje i 1 stola. Odgovarajući namještaj može udobno smjestiti 4 osobe.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sjedala i naslon omogućuju vam udobno opuštanje i uživanje. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornima na oštećenje. Spremite jastuke unutra kada ih ne koristite kako biste ih zaštitili od vremenskih uvjeta i produžili im vijek trajanja.
Prilagodljiv trosjed
Produžetak možete postaviti s lijeve ili desne strane trosjeda, ovisno o tome što najbolje odgovara vašem spoljašnjem prostoru.
Ploča od nauljenog FSC™tvrdog drva
Stol ima ploču izrađenu od nauljenog FSC™tvrdog drva. Nudi prirodnu izdržljivost, dugovječnost i ljepotu. Drvo je tretirano uljem kako bi se zaštitilo i istaknula njegova prirodna boja. Preporučuje se redovito uljenje drva kako bi se održala njegova boja i zaštitilo od vlage.
Petan
Petan je lagano, sintetičko pruće koja pruža prirodan izgled, a ne zahtijeva održavanje. Petan je otporan na vremenske uslove, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Okvir od čelika premazanim prahom čvrst je i izdržljiv. Težina čeličnog okvira pruža dobru stabilnost.
FSC™100%
Oznaka FSC™jamči da materijali korišteni u ovom proizvodu potječu iz šuma s FSC™certifikatom ili drugih kontroliranih izvora. Odabirom proizvoda s FSC™certifikatom pomažete u zaštiti svjetskih šuma.
| baštenski lounge set | trosjed sa produžetkom, 1 stolica, 1 stol |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 178 cm, Visina: 75 cm, Dubina: 69/140 cm, Visina sjedišta: 43, Dvostrano: da |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Tip | ugaona garnitura |
| Stolica | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 66, Visina: 75 cm, Dubina: 68 cm, Visina sjedišta: 43 |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Visina naslona za ruke | 60 cm |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 56, Dužina: 93 cm, Visina: 43 cm |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 41 cm |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Veličina prije montaže | Širina: 76/65 cm, Dužina: 174/69 cm, Visina: 36,5/36 cm |
| Težina | 36,5/16,6 kg |
| Boja | Natur |
| Osobe | 4 |
| Uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Obrada | nauljeno, premaz u prahu |
| Karakteristike | Ugaoni dio se može postaviti na drugu stranu |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena/100% poliestersko vlakno, vlakno, Gustoća pjene: 23 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Maksimalno opterećenje | 440 kg |
| Testirano do | 440 kg |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| naknadno održavanje | Drvo tretirati uljem u skladu sa priloženim uputama. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fenomenal
Me encanta calidad y precios
Naziv: Jorge Francisco
Mobilier exterior
De fiartă bună calitate dar am avut nevoie de un profesionist pt montaj
Naziv: Ral
Відгук про придбаний товар
Добрий день! Комплект меблів дуже сподобався всім, особливо дітям. Задоволена тим, що в комплект до меблів йши подушки, якщо в іншому магазині потрібно було їх дозамовляти окремо, то тут вони входили до набору. Якістю теж задоволена. Гарний товар по доступній ціні.
Naziv: Галина
Frumos
Un produs confortabil, ușor de asamblat, preț rezonabil, completează perfect terasa.
Naziv: Alina
Perfect
Perfect
Naziv: Luiza Byczynska
Conjunto muebles de jardín VEN 4 plazas
Buena calidad y fácil de montar
Naziv: JOSE MARIA
Montaggio impossibile
Perdete le speranze di montarlo , nessuno dei buchi è simmetrico all’altro, non c’è una sola vite che combacia, sembra che qualcuno abbia fatto dei fori a casaccio senza prendere minimamente misure e distanze.
Naziv: Annarita
VEN sohvaryhmä
Vastasi odotuksia. Kokoamiseen hyvät ohjeet ja ruuveja ja kaikki osia täsmällinen määrä. Mukana tulleella räikän tapaisella olisi mennyt kyllä kauan paljon enemmän aikaa kuin että löysät kiristi akkukoneella. Akkukonetta käytttäessä pitää vaan olla huolellinen että ei kiristä liikaa ja käytössä laadukkaat ruuvauskärjet.
Naziv: Marko
Bra möblemang
Lätt att skruva ihop mwm tyvärr var vissa skruvar av sämre kvalitet och var svåra att skruva in. Som plus har dynorna lätt vattenavvisande tyg så det gör inget att det kommer en liten regnskur.
Naziv: Tildz
Tolle Lounge
Lieferung, Verpackung, Aufbauanleitung (für 1 Person locker machbar) und mitgelieferte Werkzeuge einfach top; auch die Qualität und Optik der kleinen Lounge ist super und hochwertig. Würde ich jederzeit wieder kaufen
Naziv: Orlowitsch
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


