STORLIEN + TANEBašt. garnitura STORLIEN + TANE 3 os. tamni pijesak
Ova modularna vrtna garnitura kombinira STORLIEN lounge stol s TANE modularnom vrtnom garniturom, koja vam daje fleksibilnost da prilagodite i optimizirate svoj vanjski prostor. Ova garnitura sastoji se od 3 sjedna modula s udobnim jastucima i lounge stola od vlaknastog cementa. Module možete jednostavno prerasporediti u različite kombinacije koje odgovaraju vašim potrebama.
Značajke
- Vrtna garnitura za 3 osobe: 3 središnja modula i 1 lounge stol
- Modularna vrtna garnitura: Može se prilagoditi vašem vanjskom prostoru
- Brzosušeća pjena: Pjena se brzo drenira i suši nakon kiše
- Inherentno obojena akrilna tkanina: UV‑zaštićena, vodoodbojna i otporna na mrlje
- Vlaknasti cement: Izdržljiv i otporan na vremenske uvjete
- Čelični okvir: Stabilan i izdržljiv
- Jednostavno održavanje: Materijali koji zahtijevaju malo ili nimalo održavanja
Modularna vrtna garnitura
Ova vrtna garnitura sastoji se od 3 središnja modula i 1 lounge stola. Modularna vrtna garnitura fleksibilno je rješenje koje se može prilagoditi vašim potrebama i vašem vanjskom prostoru.
Brzosušeća pjena
Lounge sofa ima brzosušeću pjenu s otvorenom staničnom strukturom. To omogućuje da voda i zrak lako prolaze kroz nju umjesto da se upijaju. To znači da se sofa drenira i suši unutar nekoliko sati, ovisno o vjetru i temperaturi.
Inherentno obojena akrilna tkanina
Izdržljiva akrilna tkanina UV‑zaštićena je kako bi se spriječilo blijeđenje boje. Također je vodootporna i otporna na mrlje, što znači da ne upija vodu niti mrlje od, primjerice, prljavštine, sladoleda ili pića.
Vlaknasti cement
Vlaknasti cement je kompozitni materijal izrađen od cementa ojačanog vlaknima, poput celuloznih ili plastičnih vlakana. Vlaknasti cement je izdržljiv i lagan. Otporan je na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Praškasto obloženi čelični okvir istovremeno je stabilan i izdržljiv. Težina čeličnog okvira daje dobru stabilnost.
Jednostavno održavanje
Vrtna garnitura izrađena je od izdržljivih, kvalitetnih materijala koji ne zahtijevaju održavanje. Dovoljno je očistiti namještaj vodom i blagim sapunom. Spremite ga u zatvoreni prostor izvan sezone kako biste produljili vijek trajanja namještaja.
| Osobe | 3 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 219 cm, Visina: 69 cm, Dubina: 92 cm, Visina sjedišta: 41 |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Visina: 41 cm, Prečnik: 90 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge stol STORLIEN Ø90xv41 travertin
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 90 cm, Visina: 41 cm |
|---|---|
| Težina | 32 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Vlaknasti cement je materijal koji ne zahtijeva održavanje i ima površinu koja podsjeća na beton. Napravljen je od mješavine cementa i vlakna, kao što je celulozn vlakno ili staklena vlakno. To ga čini laganim, izdržljivim i materijalom otpornim na vremenske uslove. Vlaknasti cement je materijal koji ne zahtijeva održavanje i ima površinu koja podsjeća na beton. Napravljen je od mješavine cementa i vlakna, kao što je celulozn vlakno ili staklena vlakno. To ga čini laganim, izdržljivim i materijalom otpornim na vremenske uslove. |
| Kapica za noge | poliester |
| Oblik | okrugli |
| Boja | travertin |
| Informacija o montaži | Montiran |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge modul TANE centralni tamni pijesak
| Veličina nakon montaže | Širina: 73 cm, Visina: 69 cm, Dubina: 92 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 41 |
| Veličina prije montaže | Širina: 76 cm, Dužina: 123 cm, Visina: 37 cm |
| Težina | 12 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: poliuretanska pjena, Sjedalo: poliuretanska pjena, Noge: polietilen |
| Kapica za noge | polietilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 90% polipropilen/10% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Unutrašnji jastuk: Tekstilen (poliestersko vlakno/PVC), Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Čistiti samo mrlje |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 90% polipropilen/10% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Unutrašnji jastuk: Tekstilen (poliestersko vlakno/PVC), Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Čistiti samo mrlje |
| Karakteristike | Navlaka koja se brzo suši, Pjena koja se brzo suši otporna je na vremenske uticaje zahvaljujući svojoj strukturi otvorenih ćelija koje omogućuju lak prolazak vode i zraka. Pjena se brzo cijedi i suši, što pomaže u sprječavanju razvoja plijesni. |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | tamni pijesak |
| Testirano do | 110 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Oprati vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


