ABILDAAGaming stolica ABILDAA antracit siva tkanina
Ne zaboravite na dodatke
Tkanina. Jastuk za dodatnu podršku za vrat. Sa podesivom podrškom za lumbalni dio leđa, 3D podesivim naslonima za ruke, kliznim nagibnim mehanizmom i podesivom visinom. Š70xV124-133xDub70 cm
Podaci o proizvodu
| Materijal | ABS-plastika, pamuk, hladna pjena, PE polietilen, PP (polipropilen), PU-poliuretan, šperploča, Poliamid, Poliesterska vlakna, čelik, tkanina |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: pamuk/poliesterska vlakna, šperploča, čelik, tkanina, Naslon: pamuk/poliesterska vlakna, čelik, tkanina, Naslon za ruke: ABS-plastika, PU-poliuretan, Poliamid, Noga: Poliamid |
| Ram/konstrukcija | šperploča, čelik |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: hladna pjena, Gustoća pjene: Hardness 55, Density 40D kg/m³ |
| Zvjezdasta baza | Poliamid |
| Točkići | PU-poliuretan |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: hladna pjena, Gustoća pjene: Hardness 55, Density 40D kg/m³ |
| Naslon za glavu | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: hladna pjena, Gustoća pjene: Hardness 55, Density 40D kg/m³ |
| Jastučić za naslon za ruke | PU-poliuretan |
| Okvir sjedala | šperploča, čelik |
| Obrada | netretirano |
| Podstava | Sjedalo i naslon |
| Boja | antracit siva |
| Funkcija | 3D podesivi nasloni za ruke (gore/dolje, naprijed/natrag, desno/lijevo rotacija), Podesivo podržavanje lumbalnog dijela leđa, Podesivi otpor nagibnog mehanizma, Plinsko podizanje, Jastuk za vrat, Podesivi naslon za leđa, Točkići imaju mehanizam kočenja osjetljiv na pritisak. Iz sigurnosnih razloga točkići se automatski zaključavaju kada se stolica ne koristi. Čim sjednete ili stavite težinu na sjedalo, točkići se otključavaju. |
| Karakteristike | Podesiva visina, Oblikovana pjena |
| Veličina nakon montaže | Širina: 70 cm, Visina: 124-133 cm, Dubina: 70 cm |
| Visina sjedišta | 50-59 |
| Dubina sjedala | 51 |
| Visina naslona za ruke | 62 |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 83 cm, Visina: 35 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 21 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Solida za početak
Jednostavno sastavljanje. Jeste malo pegla naslonjač stavit jer ga treba pažljivije stavit na L profil nosaće od sjedišta koji su malo iskrivljeni došli, al to treba tako vjerovatno jer je stolica skoro 400KM al na popustu. Točkovi se jedva okreću na tepihu al ima ponuda za dodatnu plohu za tepih. Ja to nisam uzeo logično jer je 50KM. Ovdje sam štedio. Stolica izgleda solidno za osobu do 80kg. Da, ne jedem hljeb često. Naslonjač se napuše nešto i baš pruža dobru podršku - jedini concern bi bio naslonjač i dizalica kolko dugo mogu izdržat. Stolica ergonomski kad se namjesti je iskreno predobra i preudobna. Pitanje je kolko će trajat. Preljubazno osoblje, s obzirom da nisam bio raspoložen taj dan.
Naziv: Allen
Katastrofa
Kupio sam ovu stolicu s velikim očekivanjima, ali nažalost, iskustvo je bilo katastrofalno. U samo godinu dana, hidraulični amortizer se pokvario dva puta, što je apsolutno neprihvatljivo za stolicu ove cijene ( prije godinu dana je bila i skuplja). Uopšte ne bih preporučio ovu stolicu nikome ko traži udobnost ili dugotrajnost. Jysk nažalost ponovo razočarava. Proizvodi iz ove radnje često su daleko ispod standarda, a ovo je savršen primjer. Kupio sam njihovu "najkvalitetniju" stolicu, ali to je bilo totalno bacanje novca. Tamo vise ne idem. Nadam se da sam barem nekome pomogao, ako sam ja bacio novac, ne morate i Vi.
Naziv: Ermin
Odlicna
Stolica je odlicna. Imam problem sa kicmom, a stolica ima lumbalnu potporu sto znatno pomaze kod duzeg sjedenja. Jedina stvar sto povrmeno pucketa iz nekog razloga i ako su svi srafovi poprilicno dotegnuti. Jastucic za vrat je odlicna stvar... Sve u svemu 5/5
Naziv: Darko
Razočarenje
Prvih mjesec-dva sam bio prezadovoljan, od izgleda do udobnosti… nakon 6 mjeseci, stolica je cijela ofucana, na mjestima i pocijepana, u mehanizmu se nešto podrobilo, pa je sjedište iskrivljeno…
Naziv: Ahmed Skula
Odlična stolica
Probao sam par različitih stolica, ali nijedna nije ovako kvalitetno i ergonomski napravljena. Doista vrijedi ovih novaca
Naziv: Igor
Крісло геймерське ABILDAA сірий антрацит тканина
Не рекомендую купувати це крісло, оскільки воно не вартує своїх грошей. Через 6 місяців звичайної експлуатації тканина на сидінні порвалась (не по шву), що свідчить про неналежну якість матеріалів, з яких зроблене крісло. Ставлю дві зірки, бо сидіти на ньому зручно, але якість не відповідає ціні
Naziv: Andrii
It's not worth its price
Two years later, a metal spring started sticking out of the seat and digging into my leg. Wasn't comfortable enough from the first day. If you have a broad back, the curved shape of the backrest prevents you from sitting up straight and encourages you to hunch your shoulders
Naziv: Nikita
Une très bonne chaise, un excellent confort
Je vous recommande cette chaise car elle est très confortable, l'assise est plate, il y a un système de soutien lombaire intégré dans la chaise qui est réglable avec une manivelle. Il y a aussi un coussin pour la nuque inclu. Le siège est fait de tissu respirant avec un aspect très sobre. Le montage a été rapide, grâce au manuel d'instructions claire.
Naziv: Islam Israilov
След 4 години употреба
Ползвам го от над 4 години, като стоя на него 8+ часа на ден. Страхотен е, една от най-хубавите ми покупки в живота. Изключително издръжлив, имайки предвид че тежа 90 кг. За цената си няма равен.
Naziv: Zdravko
Używane 2 lata, polecam
Krzesło dobrej jakości, wygodne, łatwe w montażu. Polecam
Naziv: E.L.
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


