VEMMELEVOkvir kreveta VEMMELEV s odlaganjem 160x200 bež tkanina
Veličina:
Tkanina. S prostorom za odlaganje i podnicom s hidrauličkim podizanjem. Odogvara madracima s oprugama i madracima od pjene 160x200 cm. S podnicom. Bez madraca. Š180xD217xV115 cm...
| Materijal | pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
|---|---|
| Okvir kreveta | pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Uzglavlje/podnožje | Materijal: pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Noćni ormarić | Materijal: pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Boja | bež |
| Veličina nakon montaže | Širina: 180 cm, Dužina: 217 cm, Visina: 115 cm |
| Veličina | 160x200 |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 114 cm, Dužina: 206 cm, Visina: 32 cm |
| Dobro je znati | Bez madraca, Za sve vrste madraca, Sa podnicom |
| Karakteristike | Hidraulično podizanje |
| Težina | 57 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Maksimalno opterećenje | 220 kg |
| Prostor za odlaganje | Ispod madraca |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Odlicno
Krevet je odlican, lako ga je montirati.
Naziv: Krevet
Odlican krevet
Odlican krevet. Posebno mi se svidja sto nema na dnu nikakvu dasku nego samo tkaninu koju je lahko skinuti da se opere a i moze se ocistiti pod ispod kreveta. Veoma prakticno.
Naziv: Elma
Товар відповідає очікуванню
Чудове ліжко. Зібрала з 13-ти річним сином по детальній інструкції. Колір відповідає фото на сайті.
Naziv: Анастасія
Погано збирається
Я робив замовлення на дане ліжко. Хотілося б щоб інженери зробили простішу конструкцію, так як воно розібрано на молекули і я його збирав майже 4 години. Не хотілося б витрачати стільки часу. Дуже важе і одному складно збирати
Naziv: Олексій
Postel
Vse fungovalo jak melo, od objednani po dopravu. Postel kvalitne zpracovana, montaz velmi jednoducha.
Naziv: Pavel
Casi perfecta
Estamos felices con la cama. El color y tacto es justo lo que queriamos. Es muy comoda. A montarlo no nos funciona el canape, unica queja que tenemos. Llamando a atencion al cliente habia espera de 15 min...no tenemos tanta paciencia.
Naziv: Kristine y Guillermo
Perfeito
Cama é muito elegante e de material muito bom e o preço valor muito bom.
Naziv: RP
Рамка за легло
Рамката за легло е прекрасна! Мъжът ми го сглоби много лесно и бързо. Със закупения матрак пак от Юск стана прекрасно легло! Няма скърцане, не мърда, масивно изглежда и е много красиво! Благодаря и за разумната цена! Много, много съм доволна!
Naziv: Даниела
Krevet
Predivan krevet i materijal. Lako za sastaviti. Odličan omjer cijene i kvalitete.
Naziv: Nensi
Vemmelev sänkykehikko
Kuukauden verran käytössä ollut kehikko ja omaan makuun liian heikkoa tekoa, tähän mennessä kummatkin keskijalan säätötapit vääntyneet osittain poikki, hihna josta sänky nostetaan pystyyn ratkennut ompeleista ja kasausvaiheessa vääntyy todella helposti, hyvä idea mutta materiaali saisi olla kestävämpää mikäli tästä haluaisi kauan kestävän sänkykehikon.
Naziv: Jon
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

