HYLLAbasicSloživi madrac 60x190 HYLLA
HYLLA sklopivi madrac 60x190 cm je madrac osmišljen da vam pruži potporu i udobnost tijekom cijele noći. Madraci od pjene općenito se dobro prilagođavaju obliku vašeg tijela.
Karakteristike
- Veličina: Š60xD190 cm. Visina: 7 cm
- Polieterska pjena: Osigurava čvrstu potporu
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testirano na štetne supstance
- Obostrano korištenje: Produljuje vijek trajanja madraca
Polieterska pjena
Polieterska pjena je često korištena vrsta pjene koja pruža čvrstu potporu i prikladna je za svakodnevne potrebe spavanja.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ovaj madrac ima OEKO-TEX® STANDARD 100 certifikat. To znači da je svaki njegov dio — od tkanina i ispune do konaca i patentnih zatvarača — testiran u neovisnim OEKO-TEX® institutima i zadovoljava stroge standarde vezane uz štetne supstance.
Obostrano korištenje
Madrac možete okrenuti s gornje na donju stranu te ga rotirati od uzglavlja prema podnožju. To sprječava prekomjerno trošenje na istim mjestima i produljuje vijek trajanja madraca.
Miris iz proizvodnje nestaje s vremenom
Novi madrac može imati lagani miris iz proizvodnje. To je u potpunosti bezopasno i s vremenom će nestati. Prozračivanje ili usisavanje madraca može ubrzati taj proces.
Dopustite nam da vam pomognemo odabrati pravi madrac
Ako želite saznati više o tome koji madrac najbolje odgovara vašim potrebama, pogledajte naše vodiče ili posjetite najbližu JYSK trgovinu. Tamo možete isprobati različite modele i dobiti savjet prema vašem položaju spavanja i drugim osobnim preferencijama.
| Tip madraca | madrac sa pjenom |
|---|---|
| Jezgro | Polieterska pjena |
| Sloj udobnosti 1 (od vrha) | 70mm polieterska pjena 25kg/m³ |
| Materijal presvlake | 52% poliestersko vlakno/48% pamuk |
| Pranje | ne |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Obrisati vlažnom krpom |
| Veličina | Širina: 60 cm, Dužina: 190 cm, Visina: 7 cm |
| Veličina | 60x190 |
| Veličina pakovanja | Širina: 28 cm, Dužina: 65 cm, Visina: 28 cm |
| Pakirano | Zarolano u plastičnom pakovanju |
| Težina | 2,275 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Kvalitet | BASIC |
| Boja | Sivo |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Exact ce căutam.
Foarte bună. Este exact ce cautam
Naziv: Camelia
Madrac HYLLA
Odličan, oduševljena kvalitetom i spavala sam odlično na njemu, s obzirom da je pomoćni madrac, izvrsno.
Naziv: Sara
Pěnová matrace Jysk
Spokojenost. Za dobré peníze, dobrá matrace. Používám do stanu a je pohodlná.
Naziv: Dominik
Saltea pliabila
Saltea bunicica , slaba la material/ husa deja de rupe la un colt. In rest, calitate pret, ok.
Naziv: Bucsa Cristina
Nicht nochmal-
Ich habe sie als Ergänzung zu meinem Schlafsofa gekauftl, also aufgelegt zur vorhandenden Polsterung. Das war aber nichts. Ist einfach zu weich, auch hatte ich es falsch eingeschätzt mit der kurzen Länge von 190cm., Habe ich dann Entsorgt weil mir der Aufwand zu Groß war. Aber für Kinder wohl ausreichend.
Naziv: Matthias
O saltea foarte buna
Un produs excelent. Salteaua este confortabilă și ușoară.
Naziv: Maximilian
Foarte comoda si utila
Mi se pare super practica si desi pare subtire e foarte confortabila. Ar fi fost perfecta daca era o idee mai lata.
Naziv: Mihaela
Materac turystyczny
Bardzo dobry materac turystyczny. Dobra jakość pianki i zewnętrznego materiału. Estetycznie i solidnie wykonany-dobra jakość do ceny.
Naziv: Natalia
Kiváló termék
Csak jó a véleményem
Naziv: Hortobágyi Gyula
Sammenleggbar madrass
Grei å fin til å ha opp på en oppblåsbar madrass. Kunne vært bredere bare
Naziv: Tone Kristoffersen
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

