HYGUMTrpezarijska stolica HYGUM okretna baza siva/crna
| Materijal | pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 21 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 21 kg/m³ |
| Podstava | Sjedalo i naslon |
| Boja | Sivo, crna |
| Funkcija | Okretna baza |
| Veličina nakon montaže | Širina: 54 cm, Visina: 90 cm, Dubina: 59 cm |
| Visina sjedišta | 49 |
| Dubina sjedala | 43 |
| Sa naslonima za ruke | ne |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 57 cm, Dužina: 60 cm, Visina: 65 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 15 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Trpezarijska stolica
Stolica je udobna, čvrsta i stabilna, a opet i lagana ako je treba pomaknuti.
Naziv: Leila
Hygum matstol
Fina och sköna stolar som var lätt att montera. Att sitsen snurrar är perfekt vid bordet.
Naziv: KL
Flot stol.
Stolene var nemme at samle og alt passede fint sammen på samtlige10 stole. Jeg har endnu ikke brugt stolene specielt meget, men de virker robuste og i god kvalitet. Umiddelbart virker de meget stabile og med god støtte og siddekomfort. Flot og tidløs design og stof, der giver et let og lyst undtryk til rummet Jeg bestilte stolene til levering og det fungerede perfekt - god information og leveringstidspunkt blev overholdt.
Naziv: Troldeviv
Ugodna
Ugodna, stabilna, moderna stolica..
Naziv: Adriana
Chaaises pivotantes
Tres confortables en tissus chiné gris. Gàin de place grâce au système pivotant.
Naziv: Carine
Dość wygodne
Łatwy montaż, dosyć wygodne
Naziv: Telbud
Mooi, stevig en fijne rug
Stevig en mooi zoutvlakte, plaats genoeg voor en extra kussen als dit zou nodig zijn.
Naziv: Suzanne
Polecam
Super krzesło. Funkcja obrotowa jest świetna. Polecam
Naziv: Barbara
Solidne i wygodne krzesła -udany zakup.
Krzesła bardzo wygodne chociaż mogły by być parę cm niższe należę do osób niższych, ogólnie polecam . Kontakt ze sprzedającym rewelacja,polecam .
Naziv: Renata
Sedie Hygum
Le sedie hanno soddisfatto in pieno le mie aspettative sia nel design, sia nella resistenza.
Naziv: Giuseppe
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


