JONSTRUPTrpezarijska stolica JONSTRUP konjak umj. koža/natur hrast
Trpezarijska stolica sa podstavljenim sjedalom i naslonom od umjetne kože u boji konjaka. Noge od čelika sa izgledom hrasta.
| Materijal | umjetna koža, pjena, šperploča, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: pjena, PU-poliuretan, šperploča, Naslon: PU-poliuretan, Noga: metal |
| Sjedalo | Tkanina: PU-poliuretan, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 22 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 22 kg/m³ |
| Podstava | Sjedalo i naslon |
| Boja | boja konjaka, Prirodni hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 44 cm, Visina: 87 cm, Dubina: 53 cm |
| Visina sjedišta | 46 |
| Dubina sjedala | 42 |
| Sa naslonima za ruke | ne |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 56 cm, Dužina: 57 cm, Visina: 23 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 5 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
DO NOT BUY
⚠️⚠️Chairs have an unpleasant, disgusting odor like the smell of mold. We ordered four chairs and they arrived with the unbearable smell of mold. We immediately returned the chairs, and the money was returned to us. My recommendation is do not buy these chairs ‼️‼️
Naziv: Emina G
Odlicno iskustvo
Kvalitetne i lijepe stolice za trpezariju.
Naziv: Olivera Majdov
Odlična stolica
Udobna i praktična stolica, vrlo jednostavna za sklopiti
Naziv: Alma
stolica Jonstrup konjak/hrast
Stolice su namijenjene za uredjenje ureda. Dizajn, boja i udobnost su u potpunosti opravdali kupovinu.
Naziv: Mediha Zukic
Fine stoler til en god pris
Stolene var som forventet. De ser fine ut, er gode å sitte i, og har god kvalitet.
Naziv: Ada
Snygg och bekväm matstol
Vi blev så nöjda med de sex matstolarna som vi beställde hos Jysk. De är både snygga och bekvämma att sitta på.
Naziv: Carola Ardehn
Scaune
Sunt foarte bune,se asambleaza f.usor,se intretin la fel de usor si sunt extrem de comode si trainice. Recomand acest produs!
Naziv: Carmen
sillas comedor
las sillas son perfectas, bonitas y comodas. la entrega puntual, asi que la experiencia ha sido genial. gracias
Naziv: ENGRACIA
Καρέκλες
Άψογη εμφάνιση και στιβαρότητα. Τιμή δώρου και γρήγορη εξυπηρέτηση από τα παιδιά που δουλεύουν σ όλα τα καταστήματα
Naziv: Κωστας τολης
Stolička
Pohodlná, pekná, stabilná.
Naziv: J
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


