PURHUSTrpezarijska stolica PURHUS siva/srna
| Materijal | pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, čelik, Naslon: pjena, Poliesterska vlakna, čelik, Naslon za ruke: pjena, Poliesterska vlakna, čelik, Noga: čelik |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 24 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 24 kg/m³ |
| Tekstili | Poliesterska vlakna |
| Podstava | Sjedalo i naslon |
| Boja | tamnosiva, crna |
| Veličina nakon montaže | Širina: 59 cm, Visina: 84 cm, Dubina: 58 cm |
| Visina sjedišta | 49 |
| Dubina sjedala | 45 |
| Sa naslonima za ruke | da |
| Visina naslona za ruke | 63,5 |
| Informacija o montaži | Noge treba montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 58 cm, Dužina: 70 cm, Visina: 26,5 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 5,75 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stolice
Sve uredno top zadovoljna
Naziv: Arnel
Mega wygodne
Polecam, bardzo wygodne i stabilne
Naziv: Aneta
Perfekt
Snygga och supersköna att sitta i till en bra peng ⭐️
Naziv: Linda
Pozitivno iskustvo
Zadovoljni kupac vasih artikala, bilo da kupujem u radnji ili online, u radnji uvek stručno i ljubazno osoblje, prodavci koji uvek priteknu u pomoć za izbor, online porudzbine uvek u kratkom roku se dostavljaju, širok i kvalitetan izbor u prodanici…
Naziv: Ivana
Recenzie
Scaunele au ajuns în termenul stabilit, s-au instalat foarte ușor. Sunt rezistente și foarte comode.
Naziv: Lavinia
Optisch ein Hingucker
Schöne Stühl, passen suoer zu meinem Holztisch. Zwei Sachen stören mich aber etwas: Die Stühle wackeln etwas nach dem Zusammenbau und ja, ich hab die Schrauben erst im Stand richtig angezogen. Wenigstens behept sich das wenn man drauf sitzt. Zweitens, die Füsse sind aus hartem Kunststoff, ich muss mir da was einfallen lassen, das macht mir zu viel Geräusche beim schieben.
Naziv: Phil
Top
De stoelen zitten heel fijn en zijn makkelijk in elkaar te zetten. Wel de schroeven aandraaien na een aantal dagen, anders gaan ze wiebelen.
Naziv: EV1982
Eettafelset
Goede aankoop maar wil wel benadrukken dat de magazijnmedewerker tottaal niet klantvriendelijkheid was. We belden aan, gaf ons dat artikel zonder iets te zeggen en trok gelijk weer de roldeur omlaag. Zeer onbeleefd. Het gaat om de locatie bij het parkboulevard in Rotterdam.
Naziv: Vallery
Recension av matsals stolar
Jätte sköna & bekväma att sitta i ! Enkelt att montera ihop ! Och till ett bra pris ! Tack Jysk Bromma .
Naziv: Emmanouel Michellarakis
Ωραία καρέκλα!
Ωραία καρέκλα, άνετη και εύκολη στη συναρμολόγηση!
Naziv: Νίκη
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


