THORUPTrpezarijska stolica THORUP bež tkanina/natur hrast boja
| Materijal | PE polietilen, PU-poliuretan, šperploča, Poliesterska vlakna, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: PU-poliuretan, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon: PU-poliuretan, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: čelik |
| Ram/konstrukcija | šperploča |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 18/20 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 18/20 kg/m³ |
| Podstava | Sjedalo i naslon |
| Boja | bež, Prirodni hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 52 cm, Visina: 84 cm, Dubina: 54 cm |
| Visina sjedišta | 48 |
| Dubina sjedala | 42 |
| Sa naslonima za ruke | ne |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 52 cm, Dužina: 58 cm, Visina: 51 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 6 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stolica thorup
Odlicne. .udobne
Naziv: Ivanka
Якість
Дуже якісний, добротний стілець. Рекомендую до покупки
Naziv: Яна
Якість
Дуже якісний, добротний стілець. Рекомендую до покупки
Naziv: Яна
Якість
Дуже якісний, добротний стілець. Рекомендую до покупки
Naziv: Яна
Якість
Дуже якісний, добротний стілець. Рекомендую до покупки
Naziv: Яна
Silla cómoda
La silla es comoda y estable. Justo lo que buscaba
Naziv: Elle
Spostovani,bila sem zadovoljna z prijaznostjo v vaši trgovini in hitrem naročilu in prevzemu artikla. Kar tako naprej. Lp
Komentarja nimam,ker je vse bilo več kot zadovoljivo.
Naziv: Marjana
Stolica
Kupili smo 6 ovakvih stolica i presavršene su. Moja preporuka za kupnju. Čvrste, udobne i kvalitetne.
Naziv: Mateja
Älskar
Älskar!! Ljus och fint. Den är även väldigt bekväm att sitta på.
Naziv: Cecilia
kupa stolicky Thorup
Velmi som spokojny po zmontovani. Odporucil by som o doplnenie sortimentiu o náhradny návlek na stolicku v prípade nehod pri stolovani hlavne deti
Naziv: Jaroslav
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


