VONSILDPodesiva fotelja VONSILD električna svijetlo siva
Podaci o proizvodu
| Tip | Fotelja |
|---|---|
| Materijal | pjena, šperploča, Poliamid, Poliesterska vlakna, čelik |
| Materijal | Sjedalo: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: Poliamid |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 28 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 7D/15D kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, Gustoća pjene: 180 kg/m³ |
| Punjenje | poliester, poliesterska vlakna |
| Boja | svjetlo siva |
| Funkcija | Ugrađeni naslon za noge, Nagibni mehanizam |
| Vrsta opruga | džepićaste opruge |
| Broj opruga/m² | 49 |
| Veličina nakon montaže | Širina: 78 cm, Visina: 87/111 cm, Dubina: 97/164 cm |
| Visina sjedišta | 50 |
| Dubina sjedala | 55 |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 80 cm, Dužina: 76 cm, Visina: 65 cm |
| Težina | 36 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Maks. Watt | 50 |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Fotelja
Fotelja je ok kvalitete, udobna je za sjediti. Mehanizam razvlacenja se pokvario nakon 2 mjeseca i ne tako cestog koristenja opcije razvlacenja. Ostala je u razvucenon polozaju. Trebalo nam je godina dana borbe sa prodavnicom da dobijemo zamjensku. Jer prethodnu nisu mogli popraviti niti imaju zamjenske dijelove. Godina dana im je trebala da nam daju novu istu. Jako lose iskustvo sa Jysk poslovnicom u Mostaru.
Naziv: Fotelja
Odmor
Vrijedi svakog feninga
Naziv: Dean Savković
Super Sessel
Ich habe den Sessel im Angebot gekauft, nachdem ich einige Relaxsessel ausprobiert hatte. Der Vonsild ist der Bequemste! Leicht zusammengebaut und einfach in der Handhabung.
Naziv: Andrea
Fotölj
Väldig skön att sitta i och att sova i
Naziv: Carina
sköna
Sköna att sitta Smidig manövrering saknar dock en -Usb anslutning i stolen
Naziv: Peter
Helt ok fåtölj.
Elektrisk reclinerfåtölj. Skön att sitta i, känns mjuk och fjädrande i sitsen. Något hög sits vilket gör att man behöver höja bendelen för att sitta bekvämt, alltså svårt att sitta med benet över det andra pga hög position. Något hård i den justerbara bendelen, höjer man denna och drar upp benen känner man lite hårda detaljer, lite mer stoppning här hade höjt kvaliteten. Haft denna snart ett år och elmotorn fungerar fortfarande bra. Dock är den väldigt knarriga, något som blivit värre med tiden. Så fort du rör dig knarrar den vilket är lite störande. Men på det stora hela en godtagbart bekväm fåtölj.
Naziv: Daniel Lagerström
Vosild -Skön fåtölj
Fick bra hjälp av personal på Jysk att få in fåtöljen i bilen. Lätt att montera. Jag trycker på knappen så åker fotdelen ut och sen sitter jag där och vill inte trycka på knappen igen. Men man behöver trycka ner fotstödet helt innan man reser sig, för annars vippar fåtöljen framåt.
Naziv: Ingela
Ha rövid időre tervez a fotellal csak akkor vegye meg
Kettő éve vettem, a mechanikája tönkrement!!! Nyújtott pozícióból már nem lehet ülő helyzetbe tenni! Tehát ha csak kettő évre tervez vele, akkor tökéletes, kényelmes! Ha több évig szeretné használni, akkor ne ezt vegye meg!
Naziv: Anikó
Väldigt behaglig
Superskön, tyst och fin fåtölj. Enda negativa är att den tippar lätt när fotstödet är upplyft.
Naziv: Therese
Vonsild stol
En rigtig god stol til at slappe af i.
Naziv: Ib
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


