BILLUNDOrmar BILLUND 119x193 bijela/beton
Ne zaboravite na dodatke
| Materijal | HDF ploče (High density fibreboard – ploča od vlakana velike gustoće) sastoje se od izuzetno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. Melamin je vrsta ukrasnog furnira sa dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
|---|---|
| Materijal | Prednja strana: iverica, Vrh: iverica, Dno: iverica, Stranica: iverica, Noge: plastika, Zadnja strana: HDF ploče (High density fibreboard – ploča od vlakana velike gustoće) sastoje se od izuzetno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. Melamin je vrsta ukrasnog furnira sa dugotrajnom površinom otpornom na ogrebotine. Izrađena je od veoma tankih plastičnih listova zalijepljenih za ivericu ili panel od medijapana. |
| Vrata | iverica |
| Ladica | Prednja strana: iverica, Dno: HDF ploče (High density fibreboard – ploča od vlakana velike gustoće) sastoje se od izuzetno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Boja | Bijelo, boja betona |
| Produženje | ne |
| Vrsta | Zaokretna vrata |
| Uključujući | 1 šipka za vješalice 4 police, 2 ladice, 4 vrata |
| Veličina nakon montaže | Širina: 119 cm, Visina: 193 cm, Dubina: 51 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 43 cm, Dužina: 201 cm, Visina: 30 cm |
| Težina | 105 kg |
| Broj paketa | 4 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Preporuka
Jednostavna i povoljna kupovina,veoma jesnostavno za montažu,upakovano tako da nema šanse da se dobije bilo šta oštećeno.
Naziv: Asmira
Шафа
Чудова шафа, все зібралося добре, все ціле. Трохи двері на петлях треба було відрегулювати, бо не співпадали по висоті, але в підсумку все зібралося добре.
Naziv: Дар'я
Prostran ormar
Lako za sastavljanje. Za razliku od vecine ormara, dizajner ovog se potrudio i dodao elemente koji ucvrscuju ukupnu konstrukciju. Ormar osigurava dosta prostora za odlaganje odjece i ostalog. Ovo mi je drugi ormar iste vrste i nisam pozalio. Steta sto ne nalazim jos namjestaja u ovim bojama.
Naziv: Damir
Garderob
Den är jätte fin när man har monterat ihop den, mycket bra utrymme för kläder.
Naziv: Ivana
Great quality and price
Lovely wardrobe, easy assemble, lovely quality and solid built. Does not feel flimsy at all very impressed and looks great.
Naziv: Alisha
Top
9
Naziv: Minet
Ormar
Top izgled! Cvrst!
Naziv: Natasa
Skab
Ganske fin oplevelse.
Naziv: Claus Krossteig
Ajánlom másnak is.
Nagyon jó szekrény,könnyű az összerakása, tömör fa és tökéletes méret egy személynek.
Naziv: Katalin
Szafa
Super super
Naziv: RAFAL
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


