LINGONTepih LINGON 140x200 natur
Veličina:
Ne zaboravite na dodatke
140x200 cm
| Materijal | 100% poliestersko vlakno sa SEBS poleđinom |
|---|---|
| Primjena | Za unutrašnji prostor |
| Pranje | 30°C |
| Prati odvojeno | Prati sa sličnim bojama. Prvih par puta prati odvojeno |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja |
| Peglanje | Ne pegla se |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Veličina | Širina: 140 cm, Dužina: 200 cm |
| Visina hrpe | 15 mm |
| Težina prednje strane | 500 g/m². |
| Težina, stražnja strana | 550 g/m². |
| Ukupna težina prednja+stražnja strana | 1050 g/m². |
| Način bojenja | obojen |
| Boja | Natur |
| Dizajn | Jednobojan |
| Oblik | pravougaoni |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Calidad-precio inmejorable
Un artículo perfecto pague 45€ por una alfombra de gran tamaño es suave y cumple su función muy contenta con la compra.
Naziv: Laura
Tepih
Predivan tepih ali se užasno kliže, pogotovo dok ste bosi.
Naziv: Marta
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


