VENLounge baštenska garnitura VEN 4os. crna
Ne zaboravite na dodatke
Opustite se udobno uz VEN vrtnu garnituru. Ovaj crni set za 4 osobe sastoji se od dvosjeda i 2 fotelje s udobnim jastucima te odgovarajućeg stola s pločom od FSC™tvrdog drva.
Karakteristike
- Garnitura za 4 osobe: Dvosjed, 2 fotelje i 1 stol
- Luksuzni jastuci: S dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Ploča od nauljenog FSC™tvrdog drva: Kombinira izdržljivost i prirodnu ljepotu
- Petan: Sintetičko pruće otporno na vremenske uslove
- Čelični okvir: Čvrst i izdržljiv
- FSC™100%: Drvo i materijali na bazi šuma korišteni u ovom proizvodu potječu iz odgovorno upravljanih šuma s FSC™certifikatom
Garnitura za 4 osobe
Garnitura se sastoji od dvosjeda, 2 fotelje i 1 stola. Odgovarajući namještaj može udobno smjestiti 4 osobe.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sjedala i naslon omogućuju vam udobno opuštanje i uživanje. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornima na oštećenje. Spremite jastuke unutra kada ih ne koristite kako biste ih zaštitili od vremenskih uvjeta i produžili im vijek trajanja.
Ploča od nauljenog FSC™tvrdog drva
Stol ima ploču izrađenu od nauljenog FSC™tvrdog drva. Nudi prirodnu izdržljivost, dugovječnost i ljepotu. Drvo je tretirano uljem kako bi se zaštitilo i istaknula njegova prirodna boja. Preporučuje se redovito uljenje drva kako bi se održala njegova boja i zaštitilo od vlage.
Petan
Petan je lagano, sintetičko pruće koja pruža prirodan izgled, a ne zahtijeva održavanje. Petan je otporan na vremenske uslove, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Okvir od čelika premazanim prahom čvrst je i izdržljiv. Težina čeličnog okvira pruža dobru stabilnost.
FSC™100%
Oznaka FSC™jamči da materijali korišteni u ovom proizvodu potječu iz šuma s FSC™certifikatom ili drugih kontroliranih izvora. Odabirom proizvoda s FSC™certifikatom pomažete u zaštiti svjetskih šuma.
| baštenski lounge set | dvosjed, 2 stolice, 1 stol |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 123 cm, Visina: 75 cm, Dubina: 68 cm, Visina sjedišta: 43 |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Tip | dvosjed |
| Stolica | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 66, Visina: 75 cm, Dubina: 68 cm, Visina sjedišta: 43 |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Visina naslona za ruke | 60 cm |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 56, Dužina: 93 cm, Visina: 43 cm |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 41 cm |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Veličina prije montaže | Širina: 73/68 cm, Dužina: 116/116 cm, Visina: 26/34 cm |
| Težina | 18,10 kg |
| Boja | crna |
| Osobe | 4 |
| Uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Obrada | nauljeno, premaz u prahu |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena/100% poliestersko vlakno, vlakno, Gustoća pjene: 23 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: ne, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Mrlje očistiti vodom |
| Maksimalno opterećenje | 440 kg |
| Testirano do | 440 kg |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| naknadno održavanje | Drvo tretirati uljem u skladu sa priloženim uputama. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Excelent
Super multumit. Am cumparat 2 seturi. Usor de montat, confortabil, rezistent, perne moi, huse detasabile. Recomand.
Naziv: Ionut
salottino da esterno
Abbiamo trovato l'occasione di acquistare il salottino da esterno a meno il 40%. In questo caso rapporto qualità/prezzo ottimo; a prezzo pieno, sinceramente, non so se lo avrei comprato. Se cogli l'occasione non ti penti :)
Naziv: Cristina
Lounge sæt
Det er et fint billigt produkt men ikke stærkt nok lavet hvor givende sidder strammer man en smugle for meget så går den løs og kan slet ikke strammes mere det er et stort minus og nedtur ellers flot lounge sæt til prisen …
Naziv: Ømer
Zestaw wypoczynkowy
Piękny zestaw ogrodowy,solidny,poduchy wygodne, warty polecenia.
Naziv: Iwona
zestaw wypoczynkowy
zestaw jest super, warty swojej ceny.
Naziv: Magdalena
Tolles Produkt
Ca. 2h Arbeit zum Aufbauen ohne Akkuschrauber. Erklärung dazu ist einfach verständlich. Durch den Stahlrahmen ist alles extrem stabil. Die Haltbarkeit des Polirattans bleibt abzuwarten. Insgesamt sehr bequem zu sitzen!
Naziv: Tobias Giessler
parfait
salon de jardin de qualité prix correcte et facilité de montage / Les coussins sont de très bonne qualité
Naziv: Bohy
Vrtna
Odlicna. Bas sam zadovoljna
Naziv: Mirjana
Açık alana uygun olmayan bahçe koltuğu
Koltuk takımını alalı 1 sene olmadan kumaşları eskidi beyazladı koltuklar tüylenmeye başladi. Minderleri kalitesiz. Fotoğrafta gönderebilirim
Naziv: Zeynel obuz
Meuble de jardin
Livraison nickel, salon de jardin de qualité
Naziv: Weiss
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


