SVANEKERadni stol podesive visine SVANEKE 80x160 crna
Radni stol od ukrasnog furnira i čelika sa električnim podešavanjem visine. Š80xD160xV70-119 cm
| Vrsta | Radni stol |
|---|---|
| Materijal | melamin, PP (polipropilen), PVC, iverica, čelik |
| Materijal | Vrh: melamin, iverica, Noge: čelik, Ram/konstrukcija: čelik, Površina: melamin |
| Boja | crna |
| Karakteristike | Podesive nogice, Protiv sudaranja, Organizer za kablove, Samostojeće, Podesiva visina |
| Veličina nakon montaže | Širina: 80 cm, Dužina: 160 cm, Visina: 70-119 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 87 cm, Dužina: 162 cm, Visina: 13 cm |
| Težina | 38 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ Mix |
| Materijal | PVC, Polipropilen |
| Veličina | Širina: 15 cm, Dužina: 15 cm, Visina: 12 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 15 cm, Dužina: 20 cm, Visina: 12 cm |
| - | |
| Transformator | Yes |
| Korištenje | unutrašnji |
| Izvor struje | električni utikač |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Moja iskrena recenzija
Motor ima rated duty cycle 10%, sto znaci 1 minutu radi, 10 minuta mora odmarati - a realno, bolje je da odmara i 20 minuta. Mali, jadni motoric koji sam podize cijeli sto sa svim sto je na njemu, sto nije dobra ideja. Sto ima rating od 40 kg maksimalno, ali nije jasno na sta se to odnosi - da li je to nosivost cijelog sastavljenog stola s plocom, samo mehanizma bez ploce, ili iskljucivo motora koji podize/spusta. Nejasno definirano, a i sama maksimalna tezina je izrazito mala. U prosjeku, jedan monitor s podesivom rotacijskom rukom iznosi oko 10 kg - dva monitora i vec ode 20 kg. A tu su jos zvucnici, njihovi standovi, mozda laptop, zvucna karta, osvjetljenje, mis, tastatura, mozda koja knjiga ili sitnica. Nakupi se brzo. Dodatni problem je sto je ploca crnog stola cudnog kvaliteta i nije nesto posebno - povrsina je nekako hrapava i neugodna, tako da se mora koristiti veliki mouse mat ili neka prevlaka preko cijele ploce. Mozda je bolje uzeti onu u boji drveta ili bez tonu, pa preko nje staviti crnu prevlaku, ili preljepiti nekom crnom folijom sta god se vec koristi za tu svrhu - mada ni sama ploca u tim bojama nije nesto posebno. Osim toga, kada se podigne, sto se klima - i to bez ikakve tezine na njemu, dok sam ga testirao u radnji. Ko zna koliko ce se vise klimati kad ga napunis svime. A koristices ga za rad na racunaru i dizaces ga, jer ga kupujes jer si zdravlja svjesna osoba. Po meni, da sto kosta 200 KM, bila bi okej kupovina za neko vrijeme. Ali sto kosta 475 KM, garancija je svega 2 godine - los deal. Ne vrijedi bacati pare. 2/10. Da je cijena 200 KM, bio bi 5/10.
Naziv: Sasa
Top bureau
Het is prijs kwaliteit echt top. Werkt ook goed. Ben heel erg tevreden! Echt een aanrader.
Naziv: Maarten
Super birou!
Spatios: lung, lat, e perfect. Mecanismul de ridicare e super.
Naziv: Cris
Erwartung voll erfüllt
Der Tisch ist perfekt für mein kleines Büro. Er ist auch bei maximaler Höhe stabil, trotz doppelter Bildschirme und Rechner auf dem Tisch. Besonders gefällt mir das Netz unter der Tischplatte um Kabel, Adapter und Mehrfachsteckdose zu verstecken Der Aufbau war einfach und ging locker von der Hand. Wenn ich etwas ändern könnte dann wären es die Knöpfe für das hoch- und herunterfahren. Diese sind links vorg sehen. Vom Gefühl her wäre rechts besser. Dennoch würde ich den Tisch weiterempfehlen. Preis/Leistung ist top!
Naziv: Alias
Skrivbord Svaneke
Mycket fint och stilrent med bra funktion. Dock syns varje litet fingeravtryck på den svarta ytan.
Naziv: Mia
Edullinen kokoisekseen
Etsin pitkään korkeussäädettävää pöytää ja vihdoin tämä osui silmään. Mustaan pintaan jää helposti sormenjäljet ja pöytälevy saisi minusta olla hieman paksumpi, mutta muuten oikein erinomainen pöytä ja helppo kasata vaikka yksinkin.
Naziv: Tero
Precis vad jag letade efter
Exakt som jag föreställt mig enligt bilder och beskrivningen på webben. Funktionerna fungerar bra. Väldigt nöjd med priset.
Naziv: Niklas
Radni sto
Super
Naziv: Marija
Verstelbaar bureau 80x160
mooi bureau , in de handleiding word voorgeschreven door 2 personen het bureau in elkaar te zetten , dit alleen gedaan en viel ook prima alleen te doen , bureau staat mooi stabiel met 2x monitor erop en een Fractal Design Meshify XL (Zware game pc), Hoogte is makkelijk te verstellen met de bijbehorende Omhoog/Omlaag toetsen , enige jammere is dat er geen Memory functie op zit om bepaalde voor ingestelde hoogte's te onthouden , voor de rest zeer mooi bureau voor de prijs , je zal lastig iets vinden in dezelfde prijs categorie wat elektrisch verstelbaar is
Naziv: Sander
Veoma dobar sto
Dugo sam pretraživao i razmišljao da li da uzmem ovaj sto. Čekao sam da bude na akciji, jer ne vredi platiti ga više od 25.000 dinara (160x80), sve preko toga je previše za prosečnu dasku sa sitnim detaljima. Sto funkcioniše i sve radi besprekorno. Bolje je da sklapaju dvoje, brže je i lakše. Uputstvo je jednostavno napisano i svako može da razume. Ne može da izdrži više od 40kg težine, to sam svakako znao pre nego da kupim, pa mi je to odgovaralo. Savet: kupite ga kada bude na akciji.
Naziv: Amor
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


