AUNINGTabure AUNING 38x38 sa prost. za odlaganje tam. pij. baršun
Veličina:
| Materijal | pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Ram/konstrukcija | Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Boja | tamni pijesak |
| Karakteristike | Sklopivo, Baršun |
| Veličina nakon montaže | Širina: 38 cm, Visina: 38 cm, Dubina: 38 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 38 cm, Dužina: 38 cm, Visina: 5 cm |
| Težina | 2,5 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Prostor za odlaganje | Ispod sjedišta |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Lep i praktičan tabure
Nežna boja, lako s uklapa u svaku prostoriju, odličan za odlaganje sitnijih stvari.
Naziv: Nataša
Stevig en makkelijk
Stevige mooie kubuspoef Had het tijdelijk nodig als voetenbankje voor mijn moeder. Prima oplossing. Zit zo in elkaar!!
Naziv: MJW
Pufa
Mebel nie tylko piękny, ale również funkcjonalny Prezentuje się super w naszym salonie, na pewno dokupię jeszcze jedną sztukę
Naziv: Iwona
2093
nagyon jó kis tároló
Naziv: Erdélyi Éva
Jó ár/érték arányú puff
Pillanatok alatt összerakható. Nagy tárolókapacitású, kényelmes puff. Nagyon jó áron.
Naziv: László
Bardzo fajne siedzonka jak za tą cenę.
Jestem zadowolony z zakupu, bardzo łatwe do rozłożenia i zlozenia, jak za tą cenę to jestem bardzo zadowolony.
Naziv: Andrzej
Rendben volt!
Nagyon szuper,és jó nagy kis tárolós puff..
Naziv: Velegi Krisztina
Taburet
S výrobkem jsem velmi spokojená. Velmi kladně hodnotím i rychlost objednání.
Naziv: Martina Kunze
Taburet
Praktické, hezké, odpovídá cene i rozměrům. Za mne super kup, objednam další. Na hračky do pokoje a na deky ke gauci, výborný. Pro návštěvy na sednuti též
Naziv: Kristýna
Puff
Mkt.nöjd! Bra pris
Naziv: Jill
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


