LYKSBORGTrpezarijska stolica LYKSBORG natur hrast/pr.bijela tkanina
Trpezarijska stolica s naslonima za ruke koji pružaju dodatnu potporu i udobnost. Stolica ima podstavljeno sjedalo od prljavo bijele tkanine. Okvir od punog hrasta s zakrivljenim naslonom za leđa.
| Materijal | pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, masivna hrastovina |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon: masivna hrastovina, Naslon za ruke: masivna hrastovina, Noga: masivna hrastovina |
| Ram/konstrukcija | masivna hrastovina |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 35 kg/m³ |
| Podstava | Sjedalo |
| Boja | Prirodni hrast, Sivobijelo |
| Veličina nakon montaže | Širina: 57 cm, Visina: 78 cm, Dubina: 55 cm |
| Sa naslonima za ruke | da |
| Informacija o montaži | Montiran |
| Veličina prije montaže | Širina: 58 cm, Dužina: 58 cm, Visina: 80 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ Mix |
| Težina | 8 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
En bekväm och trevlig stol
En jättefin stol, skön att sitta på samt luta sina armar bekvämt på stolskarmarna därtill, och det bästa av allt, den va ihopmontetad! :)
Naziv: Jeanette
Vingliga
Vingliga då benen typ inte är lika långa?? Spetiga i träet på vissa ställen så man både ser och känner ojämnheterna. Dåligt slipat
Naziv: Tina
Fin stol i riktigt bra kvalitét
Köpte denna för ett par veckor sedan och är mycket nöjd. Fin kvalitét, robust stol, mycket skön att sitta i. Sååå prisvärd.
Naziv: Hanna
Hienot tuolit
Hienot tuolit. Istuinpäälliset kenties arat, joten pakko suojata.
Naziv: Olli
Loistavat tuolit!
Kauniit ja tukevan tuntuiset tuolit. Mukavat istua pyöristetyn selkänojan ansiosta.
Naziv: Maria
Superbe !
Un fauteuil plus qu'une chaise, pour ce qui me concerne, acheté pour mettre au bout de ma grande table de cuisine afin de trancher avec l'uniformité du reste des assises. Et il fait son effet : cossu et de belle facture, j'adore son design original. Je suis ravi de mon achat !
Naziv: Julien-Gabriel
Stuhl
Sehr gut
Naziv: Stefka
Verarbeitung schlecht, Geld nicht wert
Der Stuhl ist sein Geld nicht wert! Hatte mich 2 Wochen auf den Sessel gefreut und dann beim Auspacken schon gesehen, dass die Verarbeitung miserabel ist. Das Holz war an mehreren Stellen beschädigt/ zerkratzt und ausgebrochen. Für den stolzen Preis von 200€ ist das nicht akzeptabel. Jetzt kann ich das ganze auch noch zurückbringen, toll!
Naziv: Sandra
prima stoel
zit lekker, staat leuk in het interieur.
Naziv: Frans
LYKSBORG
Jättesnygg och verkar va bra kvalité. Skön att sitta i.
Naziv: Carina
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


