PURHUSTrpezarijska stolica PURHUS prljavo bijela/crna
| Materijal | pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, čelik |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, čelik, Naslon: pjena, Poliesterska vlakna, čelik, Naslon za ruke: pjena, Poliesterska vlakna, čelik, Noga: čelik |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 24 kg m3 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 24 kg m3 kg/m³ |
| Tekstili | Poliesterska vlakna |
| Boja | Sivobijelo, crna |
| Veličina nakon montaže | Širina: 59 cm, Visina: 84 cm, Dubina: 58 cm |
| Visina sjedišta | 49 |
| Dubina sjedala | 45 |
| Sa naslonima za ruke | da |
| Visina naslona za ruke | 63,5 |
| Informacija o montaži | Noge treba montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 58 cm, Dužina: 70 cm, Visina: 26,5 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Težina | 5,75 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Trpezarijska stolica
Odlicne, zadovoljni smo.
Naziv: Azra
Eetkamerstoel
Geweldig goed ingepakt en vluge service bedankt
Naziv: Ria
Ottima qualità
Sedia davvero bella e davvero comoda , prezzo super e consegna come da avviso , facile montaggio
Naziv: Eduard
Stuhl
Wir si d begeistert davon bequem und sehr schön
Naziv: Giuseppina
Стілець обідній
Дуже задоволена покупкою, стільці гарні, зручні і швидко збираються. Нарікань немає, рекомендую!
Naziv: віра
Purhus Esszimmer Stühle
Sehr schöne Stühle mit angenehmen Sitz comfort. Super Qualität
Naziv: Göknur Hanli
Ottimo prodotto
non raggiunge l eccellenza solo perché non sono sfoderabili.
Naziv: Luca
Absolut zufrieden
Habe mir 6x die Purhus in weiß geholt und bin absolut zufrieden. Da die Stühle im Angebot waren, habe ich auch ein absolutes Schnäppchen gemacht.
Naziv: Dave
Szék rendelés
Minden rendben
Naziv: Bózsváriné Urbán Zsuzsanna
Eetkamerstoelen
Zeer tevreden
Naziv: Sara
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


