BEDERSanduk za jastuke BEDER Š155xV71xDub78 tvrdo drvo
Veličina:
Ne zaboravite na dodatke
Sanduk za jastuke od nauljenog FSC™ tvrdog drveta i galvanizovanog čelika. Sa praktičnim hidrauličnim poklopcem. Š155xV71xDub78 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 155 cm, Visina: 71 cm, Dubina: 78 cm, litra: 605 L |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 84/70 cm, Dužina: 161/151 cm, Visina: 12/9 cm |
| Težina | 53 kg |
| Kapica za noge | polietilen |
| Materijal | |
| Ram/konstrukcija | Masivno drvo eukaliptusa |
| Stranice | polipropilen, Masivno drvo eukaliptusa |
| Gornja površina | galvaniziran čelik |
| unutarnje mjere | širina:147 cm,dužina:58 cm,visina:71 |
| Karakteristike | hidraulični poklopac |
| Obrada | nauljeno, premaz u prahu |
| Boja | Natur |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| naknadno održavanje | Drvo tretirati uljem u skladu sa priloženim uputama. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
tökéletes
A kisebb változata nem volt megfelelő, mert a 60*60 cm-es párnák nem fértek el benne. Ez viszont sokkal nagyobb, kényelmesen elférnek benne a párnák és minősége is kiváló.
Naziv: Péter
Kussenbox beder
Ik ben heel tevreden over de box, toch een klein puntje van verbetering. Jammer dat er aan de buitenkant geen extra hendeltje of hiervoor een voorziening is, aangezien de pompjes voor het sluiten niet zo sterk zijn. Ik ben bang bij hevige windstoten dat het deksel zal open waaien.
Naziv: Marleen Deschryver
Perfect
Read some poor reviews but it is perfect for what it is supposed to do. Looks great, heavy lid, good air flow to keeps cushions aired and dry.
Naziv: Andrew
Zelo dober zaboj, lep
Zaboj je zelo kvalitetno izdelan, posamezne ploskve je treba po dostavi sestaviti z vijaki. Na notranji strani je zaboj obložen s plastičnim panelom. Kovinski pokrov ima amortizerje za lažje odpiranje. Pogrešam mehanizem za blokado neželenega odpiranja pokrova ob močnejših sunkih vetra.
Naziv: Danijel
Auflagenbox gefällt!
Obwohl der Metalldeckel, durch seine Gasdruckdämpfer, bei Wind von alleine aufgeht, ist diese Box schon ein Hingucker. Vielleicht wird der Hersteller ja noch eine Vorhangschloss-Haspe montieren um das Problemchen zu lösen. Ich habs gemacht
Naziv: Frank Schubert
schöne Truhe mit Nachbesserungsbedarf
Die Truhe sieht sehr wertig aus und lässt sich einfach aufbauen. Leider ist der Boden aus recht leichtem Material (Plastik) und weist seitlich recht große Lücken auf, sodass die Box nicht wirklich dicht ist und Mäuse ungehindert einwandern können. Schade, dass so ein teures und wertiges Produkt hier nicht wirklich durchdacht wurde.
Naziv: C.D.
Qualität und Optik Top
Sind sehr zufrieden mit der Box, alle Kissen unsere Gartenlounge passen Perfekt hinein. Aufbau ohne Probleme.
Naziv: Daniel
Úžasný box, doporučuji
Box je velice kvalitní, boky z tvrdého dřeva, víko z plechu. Na box se dá sednout, neprší do nej. Fotka odpovídá skutečnosti. Určitě doporučuji! Dřevo lze i přetřít (mám vyzkoušeno, vypadá to báječně :-)).
Naziv: Alžběta
Destul de ok
Nu pot sa zic ca sunt foarte multumit de produs. Partea de jos este prinsa in 4 locuri si raman spatii foarte mari. Plasticul din interior nu este de calitate.
Naziv: Dragos Nichifor
Skrzynia nie jest szczelna
Jak na tą cenę skrzynia powinna być lepiej wykonana w środku. Płyty są źle spasowane i są szpary, przez które będzie dostawać się woda. W niektórych miejscach szpary po kilka mm - wejdą robaki. Ale od spodu dramat - 3 cm szpary - mogą wejśc nawet gryzonie. Elementy montażowe klapy dramat - 3 maleńkie zawiasy przykręcane do cienkie listewki - sa co prawda amortyzatory ale to wyleci.
Naziv: Krzysztof
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja ljeta udobnim sa JUTLANDIA® kvalitetnim baštenskim proizvodima koji kombiniraju savremeni dizajn sa funkcionalnošću po odličnim cijenama.
Bilo da opremate najsunčanije mjesto u Vašoj bašti, proširujete udobnost svoje dnevne sobe na terasu ili pravite urbanu baštu na svom balkonu, JUTLANDIA ima rješenje. Asortiman se sastoji od klasičnih uzoraka i sezonskih favorita, od kojih svi nose dodir Skandinavije.
Veliki broj JUTLANDIA baštenskog namještaja ne zahtijeva održavanje, a brend takođe nudi drveni baštenski namještaj koji ima FSC™ certifikat. To znači da drvo potiče od odgovornog šumarstva koje osigurava odgovarajuće uslove za prirodu, životinje i ljude.
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


