LOFSDALEN + VOSSBašt. garnitura LOFSDALEN + VOSS 2 osobe crna
Stvorite ugodan kutak u svom vanjskom prostoru uz ovu vrtnu garnituru koja kombinira LOFSDALEN stol za baštenske garniture s VOSS dvosjedom. Ovaj set za 2 osobe sastoji se od crnog dvosjeda s udobnim jastucima i stola od masivne FSC® tikovine.
Značajke
- Baštenska garnitura za 2 osobe: dvosjed i 1 stol
- Luksuzni jastuci: s izdržljivom, grubo tkanom navlakom
- Masivna FSC™ tikovina: kombinira izdržljivost i prirodnu ljepotu
- Petan: sintetičko pruće otporno na vremenske uvjete
- Čelični okvir: čvrst i izdržljiv
- Periva navlaka: navlaka jastuka se skida i može se prati na 30°C
- FSC™ 100%: drvo i materijali na bazi drva dolaze iz odgovorno upravljanih, FSC® certificiranih šuma
Baštenska garnitura za 2 osobe
Set se sastoji od dvosjeda i 1 stola. Usklađeni elementi vrtne garniture pružaju udoban smještaj za 2 osobe.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sjedenje i naslon omogućuju opuštanje uz visoku razinu udobnosti. Jastuci imaju izdržljivu, grubo tkanu navlaku koja ih čini otpornima na habanje. Kada se ne koriste, preporučuje se spremiti ih u zatvoreni prostor kako bi se zaštitili od vremenskih utjecaja i produžio njihov vijek trajanja.
Masivna FSC™ tikovina
Masivna FSC™ tikovina je prirodni materijal s visokim udjelom prirodnih ulja koja pomažu u sprječavanju upijanja vlage u drvo. S vremenom tikovina prirodno razvija srebrnosivu patinu. Za očuvanje izgleda i trajnosti preporučuje se redovito uljenje.
Petan
Petan je lagano sintetičko pruće koje pruža prirodan izgled, a pritom ne zahtijeva održavanje. Otporan je na vremenske uvjete, što znači da podnosi izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Čelični okvir s praškastim premazom je čvrst i izdržljiv. Težina okvira osigurava dobru stabilnost.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku sa zatvaračem koja se lako skida i može se prati u perilici na 30°C kako bi ostala svježa i čista. Punjenje jastuka nije perivo.
FSC™ 100%
FSC™ oznaka jamči da materijali korišteni u ovom proizvodu dolaze iz FSC™ certificiranih šuma ili drugih kontroliranih izvora. Odabirom FSC™ certificiranih proizvoda pomažete u zaštiti svjetskih šuma.
Set se sastoji od sljedećih artikala
Podaci o proizvodu
| Osobe | 2 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm, Visina sjedišta: 26 |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 60, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge sofa VOSS 2 os. crna
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 26 |
| Veličina prije montaže | Širina: 86 cm, Dužina: 163 cm, Visina: 38 cm |
| Težina | 30.5 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvijek prati odvojeno, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvijek prati odvojeno, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Osobe | 2 |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | crna |
| Testirano do | 220 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge stol LOFSDALEN Š60xD120 tikovina
| Veličina nakon montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 38 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 129 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 16,8 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. |
| Kapica za noge | polietilen |
| Oblik | pravougaoni |
| Obrada | netretirano |
| Boja | Natur |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| naknadno održavanje | Drvo tretirati uljem u skladu sa priloženim uputama. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


