STORLIEN + VOSSBašt. garnitura STORLIEN + VOSS za 2 os. crna
Stvorite ugodan kutak u svom vanjskom prostoru uz ovu vrtnu garnituru koja kombinira STORLIEN lounge stol s VOSS dvosjedom. Ova garnitura za 2 osobe sastoji se od crnog dvosjeda s udobnim jastucima i lounge stola od vlaknastog cementa.
Značajke
- Vrtna garnitura za 2 osobe: Dvosjed i 1 stol
- Luksuzni jastuci: S izdržljivom, strukturiranom navlakom
- Vlaknasti cement: Izdržljiv i otporan na vremenske uvjete
- Petan: Sintetičko pruće otporno na vremenske uvjete
- Čelični okvir: Stabilan i izdržljiv
- Periva navlaka: Navlaka jastuka je uklonjiva i može se prati na 30°C
Vrtna garnitura za 2 osobe
Set se sastoji od dvosjeda i 1 stola. Odgovarajući lounge namještaj može udobno smjestiti 2 osobe.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sjedalo i naslon omogućuju vam da se udobno smjestite i opustite. Jastuci imaju izdržljivu, strukturiranu navlaku otpornu na trošenje. Spremite jastuke u zatvoreni prostor kada se ne koriste kako biste ih zaštitili od vremenskih utjecaja i produljili njihov vijek trajanja.
Vlaknasti cement
Vlaknasti cement je kompozitni materijal izrađen od cementa ojačanog vlaknima, poput celuloznih ili plastičnih vlakana. Vlaknasti cement je i izdržljiv i lagan. Otporan je na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Petan
Petan je lagano sintetičko pruće koje pruža prirodan izgled, a pritom je bez potrebe za održavanjem. Otporan je na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Praškasto obloženi čelični okvir istovremeno je stabilan i izdržljiv. Težina čeličnog okvira daje dobru stabilnost.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku s patentnim zatvaračem koja se može lako skinuti i prati u perilici na 30°C kako bi ostala svježa i čista. Punjenje jastuka nije perivo.
| Osobe | 2 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm, Visina sjedišta: 26 |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Visina: 41 cm, Prečnik: 90 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge stol STORLIEN Ø90xv41 travertin
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 90 cm, Visina: 41 cm |
|---|---|
| Težina | 32 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Vlaknasti cement je materijal koji ne zahtijeva održavanje i ima površinu koja podsjeća na beton. Napravljen je od mješavine cementa i vlakna, kao što je celulozn vlakno ili staklena vlakno. To ga čini laganim, izdržljivim i materijalom otpornim na vremenske uslove. Vlaknasti cement je materijal koji ne zahtijeva održavanje i ima površinu koja podsjeća na beton. Napravljen je od mješavine cementa i vlakna, kao što je celulozn vlakno ili staklena vlakno. To ga čini laganim, izdržljivim i materijalom otpornim na vremenske uslove. |
| Kapica za noge | poliester |
| Oblik | okrugli |
| Boja | travertin |
| Informacija o montaži | Montiran |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge sofa VOSS 2 os. crna
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 26 |
| Veličina prije montaže | Širina: 86 cm, Dužina: 163 cm, Visina: 38 cm |
| Težina | 30.5 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uslove. |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvijek prati odvojeno, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliestersko vlakno, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Uvijek prati odvojeno, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Osobe | 2 |
| Obrada | Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | crna |
| Testirano do | 220 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


