TRONDHEIMViseći suncobran TRONDHEIM Ø300 siva
Vodoodbojno platno od poliestera sa UV-zaštitom i aluminijska šipka. Sa nagibnim mehanizmom, ručkom za otvaranje i ventilacijskim otvorom. Sa vodoodbojnom navlakom i stalkom. Ø300xV245 cm
| Veličina nakon montaže | Prečnik: 300 cm, Visina: 246 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 33/86 cm, Dužina: 242/86 cm, Visina: 14/21 cm |
| Težina | 12,4/8,1 kg |
| Forma | okrugao |
| Platno | 100% poliester |
| Uže | poliamid |
| Ručka za otvaranje | aluminij, polipropilen |
| Navlaka | 100% poliestersko vlakno |
| Rebra | čelik |
| Broj rebra | 8 |
| Ruda | aluminij |
| visina šipke | 245 cm |
| Boja šipke | tamnosiva |
| Kapica | polipropilen |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Stalak za suncobran | polietilen |
| Boja | tamnosiva |
| Osobine | ručica za otvaranje, nagibna funkcija, UV-zaštita, prozračivanje, vodoodbojan |
| Uključuje | Navlaka, Stalak za suncobran |
| stalak za suncobran | 70 L |
| Obrada | premaz u prahu |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Prezadovoljna
Nakon dugog dvoumljenja čitajući negativna iskustva sa ovim suncobranima, ipak sam se odlučila da ga kupim. I to pisljednj izložbeni komad. Jedino ovakav suncobran mi odgovara zbog rasporeda ostalog namještaja u bašti. Ostavlja mi prostora za sasvim normalno sjedenje , ne moram pomjerati niti suncobran niti namjestaj prema suncu kako bih napravila hlad. Što se tiče montaže vrlo jednostavno, samo su potrebne dvije osobe. Odnos cijene i kvalitete dobar. Suncobran izdrzljiv na vjetru od oko 20-30 km/h . Pravi fin hlad. Na jacem vjetru i kiši sam ga unijela u kuću za svaki slučaj.
Naziv: Enisa
Perfecte parasol
Stevig materiaal, goede kwaliteit en heel gemakkelijk te bedienen.
Naziv: Bruno
Parasoll
Fungerar bra än så länge, har inte varit så mycket sol ännu men det ska nog gå bra
Naziv: Eva
Pare calitate
Am folosit-o de 3 ori până acum, e super ușoară , pare dintr-un aliaj de aluminiu, pare chiar calitativă
Naziv: Alexandru
Prachtige parasol
Deze parasol is supermooi, zeer stevig. Hij heeft een brede voet van plastic dat vondt ik in vergelijking met de robuuste uitstraling van de parasol wel een contrast. Maar nu de voet gevuld staat en ik er potten met leuke planten opgezet heb, is dat ook echt geen probleem. Voet bestaat uit compartementen die je kunt vullen, dat is erg handig. Ben echt blij er mee en heb er dan ook snel nog een gekocht.
Naziv: Sieldra
Odličan suncobran i pohvala osoblju poslovnice Daruvar
Imala sam problem sa suncobranom koji sam kupila u Jysku, no sve je riješeno brzo i bez ikakvih komplikacija. Moram posebno istaknuti kako je cijelo iskustvo reklamacije u poslovnici u Daruvaru bilo izuzetno pozitivno. Od samog početka susrela sam se s velikom ljubaznošću, strpljenjem i profesionalnošću osoblja. Posebno bih željela pohvaliti voditeljicu poslovnice, koja je svojim pristupom pokazala koliko joj je stalo do zadovoljstva kupaca. Cijeli tim je bio iznimno susretljiv, spreman pomoći i pronaći najbolje rješenje u najkraćem mogućem roku. Zaista mi je bilo važno osjetiti takvu razinu razumijevanja koje pokazuje koliko je korisnička podrška zapravo važna. Zahvaljujući njihovoj ažurnosti i ljubaznosti, sve je riješeno brzo i bez stresa. Iskreno im zahvaljujem i od srca pohvaljujem cijeli tim poslovnice u Daruvaru – pokazali su kako pravi primjer izvrsne usluge i odnosa prema kupcu izgleda.
Naziv: LS
Trondheim parasol
Mooi en sterk
Naziv: Peter
Prima zweefparasol
Een 2e bijgekocht omdat we al jaren tevreden waren met een zelfde parasol, nu bij onze nieuwe tuinset een zelfde aan de andere kant.
Naziv: Renate
Sve preporuke!
Odličan! Već smo imali jedan, ali ga je jak vjetar polomio, pa smo sada opet uzeli novi.
Naziv: Dijana
Mycket nöjda
Vi har haft det i 3 år och är mycket nöjda! Tack vare tiltningen skyddar det hela altanen från sol när det behövs. Täcker det med överdraget varje natt och förvarar den inomhus på vintern.
Naziv: M Thor
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


