HJORTEMOSEPergola HJORTEMOSE Š3xD3xV2,3m svijetlo siva
Promijenite izgled svog spoljašnjeg prostora s HJORTEMOSE pergolom. S podesivim, vodootpornim platnom i izdržljivim čeličnim okvirom, ova elegantna baštenska pergola stvara ugodan ambijent za svaku priliku. Š3xD3xV2,3 m
Karakteristike
- Podesivo platno: Platno na krovu se može jednostavno povući naprijed ili nazad.
- Vodootporno: Platno je otporno na slabu kišu i rosu
- Čelični okvir: Izdržljiv i dugotrajan
- Uključeni klinovi i užad: Čvrsto pričvrstite pergolu na svoj travnjak
- Stvorite ugodan spoljašnji prostor: Izvrstan za događaje na otvorenom ili opuštanje u vašoj bašti
Podesivo platno
HJORTEMOSE pergola dolazi s podesivim platnom od poliesterskog vlakna. Platno možete lako povlačiti naprijed-natrag po krovu pomoću pričvršćenih traka. To vam omogućuje da odlučite želite li uživati u sunčevoj svjetlosti ili u hladu.
Vodootporno
Podesivo platno je vodootporna, što ga čini otpornim na slabu kišu i rosu. Jednostavno povucite platno preko krova i uživajte u svom spoljašnjem prostoru bez brige o vremenu.
Čelični okvir s uključenim klinovima i užadi
Pergola ima čvrst čelični okvir premazan prahom koji pruža dobru stabilnost. Okvir pergole možete jednostavno sigurno pričvrstiti na svoj travnjak pomoću priloženih užadi i klinova.
Stvorite ugodan spoljašnji prostor
Pergola nudi izvrstan ambijent za događanja na otvorenom ili jednostavno opuštanje u vašoj bašti. Stvorite ugodan spoljašnji prostor dodavanjem, na primjer, baštenskog namještaja, biljaka u saksijama, tepiha i spoljašnje rasvjete. S veličinom Š3xD3xV2,36 m pergola nudi obilje prostora za vaš baštenski namještaj ili baštensku garnituru.
Podaci o proizvodu
| Veličina | Širina: 300 cm, Dužina: 300 cm, Visina: 230 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 14.5/21.5 cm, Dužina: 228/298 cm, Visina: 14.5/13 cm |
| Težina | 15/28 kg |
| Rude | čelik |
| Stub | čelik |
| Greda | čelik |
| Platno | 100% poliestersko vlakno |
| Boja | svjetlo siva |
| Hidrostatički stub | 1000 mm/cm² |
| Karakteristike | UV-zaštita, Vodoodbojan |
| Uključuje | Klinovi i užad |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Obrada | premaz u prahu |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Odličan kvalitet i izgled!
Pergola je jako kvalitetna, lijepog modernog izgleda i jako praktična! Sve preporuke.
Naziv: Pergola
Prima pergola voor de prijs
Zeer tevreden met de pergola. Is stevig en bied uitstekend schaduw. Hij is simpel in gebruik en doet waar hij voor gemaakt is. Ik vond hem redelijk makkelijk in elkaar te zetten, maar het kost wel wat tijd, zeker alleen is dit wel een klus.
Naziv: Do
Jysk Pergula
svarer til mine forventninger
Naziv: Inger
Achizitie buna
Se monteaza in 2-3 ore de catre doi oameni. Raport calitate pret avantajos. Pergola de calitate la un pret foarte competitiv
Naziv: Cristian
Afdak
Super
Naziv: Jos
Szuper ár-érték arány
Stabil, jó árnyékot ad, nagyon elégedettek vagyunk vele.
Naziv: Lilla
Πέργκολα jysk
Άψογη και πολύ όμορφη πέργκολα με στιβαρή κατασκευή. Την έβαλα στην μονοκατοικία μου στην αυλή.
Naziv: ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
Snygg
Relativt lätt att sätta ihop, blev dom jag hade tänkt mig.
Naziv: Sandra
Super
Skvělý altán za málo peněz. Rychlá montáž, kterou jsme zvládli ve dvou lidech. Dodává zahradě příjemnou atmosféru.
Naziv: Denisa
Mooie pergola voor goede prijs
Mooie pergola die direct sfeer geeft aan je tuin. Beetje opleuken met hanglamp en je bent klaar voor de zomer! Makkelijk in elkaar te zetten, kwaliteit viel zeker niet tegen, toppertje!
Naziv: Ariane
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


