STILKEGStolnjak STILKEG 140x240 bež
Veličina:
| Materijal | 100% poliestersko vlakno (50% reciklirano) |
|---|---|
| Pranje | 60°C |
| Izbjeljivanje | Ne izbjeljivati |
| Sušenje u sušilici | * Može se sušiti u mašini za sušenje rublja, na nižoj temperaturi (maks. 60ºC) |
| Peglanje | ** Može se peglati na normalnoj temperaturi (maks. 150ºC) |
| Hemijsko čišćenje i mokro pranje | Ne koristiti hemijsko čišćenje |
| Prati odvojeno | Oprati prije upotrebe, Prati sa sličnim bojama. Prvih par puta prati odvojeno |
| Veličina | Širina: 140 cm, Dužina: 240 cm |
| Težina | 160 g/m². |
| Način bojenja | obojen |
| Osobina | Vodoodbojni premaz |
| Boja | bež |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u nezavisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne supstance. |
| Za kontakt sa hranom | Da, samo za suhu hranu |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Skæv som bare patent
Heldigvis ikke særlig dyr, den er forfærdelig skæv og ikke særlig godt syet. Bestemt ikke noget jeg vil anbefale.
Naziv: Mette
Flot dug
Virkelig flot dug med chancerende mønster! Dog noget mere sølv/beige end hvad der fremgår på billedet.
Naziv: Andrea
Tafellaken
Een mooi tafellaken van een goede kwaliteit. Een aanwinst voor de feestdagen.
Naziv: Janneke
Stilkeg stoljnjak
Elegantan stoljnjak modernih boja, izuzetno kvalitetnog materijala koji je zahvalan za pranje i peglanje... ❤️
Naziv: Maja
Superbă!
Fața de masă este spectaculoasă. Arată extraordinar. Materialul se comporta foarte bine la spălat la mașină. Recomand! Eu am achiziționat pe roz. Aștept să mai aduceți in stoc nuanța aceasta.
Naziv: Lucia
Tafellaken
Mooi tafellaken voor een redelijke prijs.
Naziv: Erika Herzig
lep stonjak
Lep stonjak . Jedino što je boja dva tona tamnija od ove na slici.
Naziv: Snežana
Τραπεζομάντιλο
Τέλειο ύφασμα αλέκιαστο . Υπέροχο τραπεζομάντιλο
Naziv: Μαρία
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

