BADSTEDKlupa BADSTED prostor za odlaganje bež tkanina/boja hrasta
| Materijal | pjena, Medijapan, šperploča, Poliesterska vlakna, šperploča od topole, kaučukovac |
|---|---|
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliesterska vlakna, polieterska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Ram/konstrukcija | Medijapan, šperploča od topole |
| Noge | kaučukovac |
| Boja | bež, Natur |
| Karakteristike | Sa prostorom za odlaganje |
| Veličina nakon montaže | Širina: 95 cm, Visina: 45 cm, Dubina: 37 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 38 cm, Dužina: 97 cm, Visina: 26 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Težina | 12 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Prostor za odlaganje | Ispod sjedišta |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Пейка
Лесно сглобяема. Не съжалявам за избора. Препоръчвам.
Naziv: Силвия Ангелова
Hal bankje
Mooi Stevie en zo in elkaar gezet
Naziv: Hanneke
Banco bonito e confortável
O banco é igual ao da foto, cor bonita , a arrumação
Naziv: Célia
Szuper ülőpad
Nagyon elégedett vagyok az ülőpaddal. Könnyen össze lehet rakni. Szép, strapabíró és nagy előnye, hogy a tároló részben bőven lehet pakolni. Ajánlom mindenkinek.
Naziv: Edina
Polecam produkt
Ławeczka dobrze wykonana, podnoszone siedzisko ławki na siłownikach, ładna pojemny schowek w środku.
Naziv: Mariola
Lavica
Spokojnosť! Lavicu som si kúpila do šatníka, cenovo super, vyzerá kvalitne. Uložný priestor je tiež fajn.
Naziv: Lucia S.
vsetko ok
Kvalitna lavica za dobru cenu. Horna cast lavice po otvoreni drzi na mieste, takze mozem jednou rukou otvorit lavicu, vybrat, co potrebujem, a zatvorit.
Naziv: Jozef
Świetna ławka
Dobrze wykonana ławka, pojemny schowek, stabilna. Bardzo dobrze prezentuje się w przedpokoju. Warto kupić w promocji, nie ma się co zastanawiać.
Naziv: Anna
Lavica na chodbu
Lavica má pekné vyhotovenie a látka vyzerá byť kvalitná a pevná. Jedine sa mi zdá, že nožičky sú trocha nestabilné a celá lavica sa kýve keď si na ňu človek sadne. Avšak za tú cenu myslím, že super. Montáž bola tiež bezproblémová.
Naziv: Samuel
Ottima esperienza
Ho ordinato questo prodotto che mi ha soddisfatto.
Naziv: valentina
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


