HJARUPStalak za odjeću HJARUP bež
Ne zaboravite na dodatke
Čelik. Š120xV165xDub50 cm
| Materijal | čelik |
|---|---|
| Ram/konstrukcija | čelik |
| Boja | bež |
| Veličina nakon montaže | Širina: 120 cm, Visina: 165 cm, Dubina: 50 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 53 cm, Dužina: 124 cm, Visina: 5 cm |
| Težina | 5 kg |
| Maksimalno opterećenje | 24 kg |
| Prati odvojeno | Mrlje očistiti vodom |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stalak za odjeću
Super stalak, zadovoljan sam, čvrst i lijepa boja.
Naziv: Stalak
Funçāo_Qualidade/Preço
Excelente funcionalidade e estética.
Naziv: Maria do Rosário Vida Alface
Monenlaiseen käyttöön
Isokokoinen, ajankohtainen muotoilultaan. Nopea kasata. Voi käyttää myös kyljellään (huopatossu alle). Tekstiilien tuuletukseen, vaatteiden säilytykseen, tai vaikka koristevalojen tai kasvien ripustukseen osana sisustusta.
Naziv: Aada
Toppen
Precis som beskriven, toppen. Enkel att montera.
Naziv: Tilda
Sooooo schön
Sehr filigran und sieht richtig trendy aus. Benutze ich um Sachen für Vinted zu fotografieren:)
Naziv: Babsi
defekte Kleiderstange
Leider habe ich eine defekte Kleiderstange erwischt… :‘( Die zweite war super! :-)
Naziv: Dimitra
Toppen
Rekommenderar! Jätte fin i verkligheten och får plats med mycket kläder. Tveka inte att köpa den
Naziv: Sara
Υπέροχο
Παρά πολύ ωραία κατασκευή, εύκολη στην συναρμολόγηση και χωράει πολλά ρούχα.
Naziv: Γιωτα
Elbise askılığı HJARUP
Ürün hem hafif olması, hem dayanıklı olması, hem de görünüşünün şık olması nedeni ile ihtiyacımı karşılamıştır. Dar alanlara bile rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırılabilir.
Naziv: Zehar
Незамінна річ в квартиру.
Чудова підлогова вішалка. Міцна, проста в збірці. Якісна річ за достатньо невеликі кошти.
Naziv: Олена
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


