VEJLBYPodesiva fotelja VEJLBY svijetli pijesak tkanina
Tkanina. Sjedište s džepićastim oprugama i punjenjem od pjene. Naslon od pjene. S kliznim nagibnim mehanizmom i ugrađenim osloncem za noge. Š75xV100xDub91 cm
| Tip | Fotelja |
|---|---|
| Materijal | pjena, PP (polipropilen), šperploča, Poliesterska vlakna, poliuretanska pjena, čelik |
| Materijal | Sjedalo: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, čelik, Naslon: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: PP (polipropilen) |
| Ram/konstrukcija | šperploča |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Noge | PP (polipropilen) |
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno, 100% poliestersko vlakno |
| Vanjska tkanina | 100% poliester |
| Boja | svijetla boja pijeska |
| Funkcija | Ugrađeni naslon za noge, Nagibni mehanizam |
| Vrsta opruga | džepićaste opruge |
| Veličina nakon montaže | Širina: 75 cm, Visina: 100 cm, Dubina: 91 cm |
| Visina sjedišta | 47 |
| Dubina sjedala | 51 |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 76 cm, Dužina: 80 cm, Visina: 58 cm |
| Težina | 29 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Excelente relación calidad/precio
El sillón es muy cómodo, permite reclinarte en diferentes posiciones hasta acostarte totalmente. Perfecto para quien necesita de un buen descanso. Además es muy bonito.
Naziv: Patricia
Bra amningsfåtölj
Jätteskön. Köpte som amningsfåtölj och är supernöjd. Är du 180+ är fåtöljen aningen liten i storleken.
Naziv: Micaela
Odlična!
Jako smo zadovoljni s novom foteljom!!! Udobna je a opet dovoljno čvrsta. Visina uzglavlja dostatna za udoban položaj glave pri čitanju ili gledanju televizije. Boja je neutralna i lako se uklapa uz postojeći namještaj. Presvlaka je od čvrste tkanine. Sami smo ju sastavili u roku 10 minuta. Topla preporuka!!!
Naziv: Brigita
María Dolores Vilarnau Sospedra
Me gusta y los comentarios son buenos
Naziv: Dolores Vilarnau Sospedra
Muy cómodo
Sofá de pequeñas dimensiones y muy cómodo.
Naziv: Lidia
Zit heerlijk
Geweldige stoel voor in de kraamtijd
Naziv: Ozgul
Bardzo wygodny fotel
fotel ładny, wygodny, rozkłada się, cena spoko, czego chciec więcej
Naziv: Sz
Vejby
Eenvoudig ineen te zetten. Zit heel goed. Prijs kwaliteit, goed maar juist aangekocht nog afwachten na gebruik
Naziv: Niki
Fantastisk!
Helt underbar fotölj! Perfekt till amning!
Naziv: Amanda
Polohovací křeslo VEJLBY
Dobrý den, polohovací křeslo VEJLBY je pohodlné, určitě využiji jako čtecí koutek. Tento nábytek - křeslo má měkké polstrování, je rozkládací, mohu si natáhnout nohy, koupila jsem si potahy, potahová látka je kvalitní, ale chci si potah pošetřit. S nákupem jsem spokojena a také i s dopravou, vstřícnost a ochota.
Naziv: Naďa
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


