VARMINGBaštenska lounge stolica VARMING natur
Lounge stolica od čelika, nauljenog FSC™tvrdog drva i polipropilenskih vlakana. Uključuje luksuzne jastuke s dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š110xV149xDub80 cm.
| Veličina nakon montaže | Širina: 110 cm, Visina: 149 cm, Dubina: 80 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 47 |
| Veličina prije montaže | Širina: 74 cm, Dužina: 113 cm, Visina: 70 cm |
| Težina | 18 kg |
| Materijal | Ram/konstrukcija: čelik, Naslon: 100% poliestersko vlakno, Sjedalo: 100% poliestersko vlakno, Noge: Masivna bagremovina |
| Kapica za noge | polipropilen |
| Uže | 100% poliestersko vlakno |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% propilensko vlakno, Punjenje: poliuretanska pjena/100% poliestersko vlakno, vlakno, Gustoća pjene: 18 kg/m³, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% propilensko vlakno, Punjenje: 100% poliestersko vlakno, Unutrašnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne izbjeljivati, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u mašini za sušenje rublja, Peglanje: Ne pegla se, Hemijsko čišćenje: Ne koristiti hemijsko čišćenje, Prati odvojeno: Prati uvijek sa sličnim bojama, Zatvorite patent-zatvarač prije pranja, Navlaka se može prati |
| Obrada | nauljeno, Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci sa dugotrajnom, grubo tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| naknadno održavanje | Čistiti vodom i blagim sapunom. |
| Odlaganje | Odložite unutra tokom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fantastische stoel
Ziet er prachtig uit: goede kwaliteit en makkelijk in elkaar te zetten. Let op: pootjes zijn iets donkerder dan op de foto: kwam mij heel goed uit!
Naziv: Jolanda
Świetny zakupy
Fotel wygodny elegancki. Szybki montaż. Lekki. Idealny na taras. Relaks, odpoczynek.
Naziv: Zadowolona
Lounge stolica VARMING natur
Predivna stolica odlične kvalitete i modernog izgleda.
Naziv: Petra
Wat een gave stoel!
Zo blij mee! Heel stijvol, topkwaliteit en makkelijk in elkaar te zetten Echte aanrader
Naziv: Jolanda
Passt perfekt zum Boho Style
Wunderschöner Loungesessel. Einfach aufzubauen und sehr stabil! Sehr gute Qualität! Absoluter Lieblingsplatz auf der Terasse!
Naziv: Maria
Grossartig
Wunderschöner Sessel. Der Aufbau ging schnell und einfach. Großartiger Kundenservice. Es gab ein kleines Problem bei der Auslieferung. Der Kundenservice von Jysk hat sofort reagiert und sich um das Problem gekümmert. Toll finde ich auch, dass der Kundenservice noch persönlich zu sprechen ist. Bewahrt euch das. Nichts ist wichtiger als der Kontakt von Mensch zu Mensch . Für die Filialen die ich kenne, gilt dies übrigens auch. Kompetent, hilfsbereit und freundlich.
Naziv: Marina Vogel
Absolute Empfehlung
Toller Lounge-Sessel, kam gut verpackt an. Der Aufbau ging super schnell und einfach. Perfekt für unseren Balkon. Klare Empfehlung
Naziv: Renate
Toller Sessel
Lieferung einwandfrei und der Sessel ist ein Traum! Mega stabil und wunderschön.
Naziv: Miriam
Lieferung Loung- Sessel
Wir waren sowohl mit der Bestellung in der Geschäftsstelle in Sondershausen, als auch mit der Lieferung sehr zufrieden. Der Sessel steht auf dem Balkon und wird von der Mutti jeden Tag mit großer Freude genutzt.
Naziv: Beate Bornemeier
Schicker Sessel
Lieferung pünktlich und unkompliziert, Aufbau ging auch ohne Anleitung super schnell und einfach - schickes Teil :-)
Naziv: Lena
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


