LYNGAAFotelja bež LYNGAA odvojiva navlaka bež tkanina
Tkanina. Sjedište i naslon od pjene. Odvojiva navlaka. Š84xV89xDub89 cm
| Tip | Fotelja |
|---|---|
| Materijal | pjena, LVL, PP (polipropilen), šperploča, Poliesterska vlakna |
| Materijal | Sjedalo: pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon: pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: PP (polipropilen) |
| Ram/konstrukcija | LVL, šperploča |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 15/22/50 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 15/22 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna |
| Boja | bež |
| Karakteristike | Odvojiva navlaka |
| Veličina nakon montaže | Širina: 84 cm, Visina: 89 cm, Dubina: 89 cm |
| Visina sjedišta | 54 |
| Dubina sjedala | 51 |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 85 cm, Dužina: 87 cm, Visina: 58 cm |
| Težina | 26 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ Mix |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Precioso y estiloso
Sillón precioso, con mucho estilo y bien de precio
Naziv: Cristina
Värd varenda krona
Fin fåtölj med fin färg, skön att sitta. Väl värd sitt pris. Bra led avtagbar klädesel
Naziv: Rebecka
Fauteuil
Je suis enchantée ! Ce fauteuil épuré est exactement ce que je cherchais de plus son prix est tout doux ;-)
Naziv: Anex
Muy bonito
Medidas perfectas, diseño muy elegante. Calidad precio.
Naziv: Olga
Fotelje Lyngaa
Fotelje su udobne, lepo izgledaju u prostoru. Boja je svetla bež, pešcana boja. Vidim da to mnogima dilema jer se ne može videti u prodavnici. Nije natur bela. Meni to savršeno odgovara. Navlaka je lepog tkanja, prijatna pod rukom, jastuci dobro napunjeni. Žao mi je što sam sličan trosed kupila kod konkurentske firme, a ne u jysku. Isporuka brza, profesionalna.
Naziv: Nnc
Gode stoler
Gode å sitte i, lette å montere , genialt med trekk som kan taes av og vaskes i maskin
Naziv: Hilde
Fijne stoel
Gemakkelijk in elkaar te zetten, goede prijs kwaliteit en zit lekker
Naziv: Anne
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


