LYSTRUPDvosjed LYSTRUP tamno siva tkanina
Ne zaboravite na dodatke
| Tip | Dvosjed |
|---|---|
| Materijal | LVL, PP (polipropilen), šperploča, Poliesterska vlakna, poliuretanska pjena, kaučukovac, čelik |
| Materijal | Sjedalo: LVL, PP (polipropilen), šperploča, Poliesterska vlakna, poliuretanska pjena, čelik, Naslon: LVL, PP (polipropilen), Poliesterska vlakna, poliuretanska pjena, čelik, Naslon za ruke: šperploča, Poliesterska vlakna, poliuretanska pjena, Noga: kaučukovac |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 45/20 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 16/20 kg/m³ |
| Sklopivi dio | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 45/20 kg/m³ |
| Boja | tamnosiva |
| Karakteristike | Bez prostora za odlaganje |
| Veličina nakon montaže | Širina: 165 cm, Visina: 85 cm, Dubina: 97 cm |
| Visina sjedišta | 48 |
| Dubina sjedala | 61 |
| Površina za spavanje | Širina: 141 cm, Dužina: 195 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 117 cm, Dužina: 142 cm, Visina: 70 cm |
| Težina | 71 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Maks.opterećenje pov.za spavanje | 220 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Divano letto
Divano letto consigliato, è più bello dal vivo che in foto. Ottimo materiali. Un pó dura la seduta ma come letto è comodo e veloce da aprire.
Naziv: Daniela
Диван
Задоволена. Рекомендую.
Naziv: Ірина
Nu recomand
Canapeaua arată conform fotografiilor, însă calitatea lasă mult de dorit. La prețul plătit mă așteptam la o construcție mai solidă, chiar și pentru un model de dimensiuni reduse. Șezutul este inconfortabil, cu vată neuniform distribuită în interior, ceea ce creează zone incomode și denivelate. În plus, cadrul a venit lovit și ușor, semn că transportul a fost gestionat neglijent. Nu recomand această canapea nici măcar pentru utilizare ocazională, chiar dacă intenția mea era să o folosesc la birou doar 2–3 ori pe lună.
Naziv: Robert
Optisch tolle Couch aber...
...die Couch riecht leider nach Monaten immer noch sehr stark. Sie steht bei uns im Kinderzimmer, leider habe ich deshalb kein gutes Gefühl. Optisch und von der Sitzeigenschaft kann ich nichts negatives sagen.
Naziv: Julia
Sedacka
Splnuje ocekavani. Neni na denni spani, mohla by byt pohodlnejsi
Naziv: Lada
Rozkládací pohovka LYSTRUP
Zatím nelze úplně hodnotit, v provozu teprve chvíli, tak uvidíme, jak se osvědčí. Sestavení bylo jednoduché, látka se zdá, že něco vydrží. Chtěla jsem něco menšího do pracovny, ke knihovně a tahle sedačka je ideální :-) Na občasné přespání bude stačit.
Naziv: Zdeňka
Pohovka Lystrup
Velmi snadné sestavení, naprosto odpovídá mým představám. Skvělý kousek do hostinského pokoje. Pro jednoho velmi pohodlná postel po rozložení, ale v pohodě se vejdou i dva. Naprostá spokojenost.
Naziv: Joanna
Szuper
Àr- érték arànyban verhetetlen! Akcióban meg főleg!
Naziv: Péter
Perfecto
Muy bien, tanto la entrega como el montaje
Naziv: Fº Javier
God service
Det var en god oplevelse, sofaen kunne vi hente rimelig hurtig Nem at samle
Naziv: Inger
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


