TIVEDENKauč na razvlačenje TIVEDEN tamno siva tkanina
Ne zaboravite na dodatke
Dvosjed od tkanine koji se lako razvuče u udoban krevet. Sjedište i naslon od pjene. Noge od masivnog drveta. Površina za spavanje 112x200 cm. Š222xV86xDub86 cm
| Tip | Dvosjed |
|---|---|
| Osobe | 2 |
| Materijal | Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Materijal | Sjedalo: pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, čelik, Naslon: pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: kaučukovac |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: pjena, Gustoća pjene: 30 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: pjena, Gustoća pjene: 30 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Sklopivi dio | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: pjena, Gustoća pjene: 30 kg/m³ |
| Obrada | lakirano, Premaz u prahu štiti metal od habanja i rđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno, 100% pjena |
| Vanjska tkanina | 100% poliester |
| Boja | tamnosiva, Prirodni hrast |
| Karakteristike | Bez prostora za odlaganje |
| Veličina nakon montaže | Širina: 222 cm, Visina: 86 cm, Dubina: 86 cm |
| Visina sjedišta | 47 |
| Dubina sjedala | 56 |
| Površina za spavanje | Širina: 112 cm, Dužina: 200 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 114 cm, Dužina: 102 cm, Visina: 44 cm |
| Težina | 53 kg |
| Maksimalno opterećenje | 240 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 120 kg |
| Maks.opterećenje pov.za spavanje | 240 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Pranje | ne |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Slaap bank
Ziet er goed uit en zit goed
Naziv: Rinske
Dobar omjer cijene i kvalitete
Dobar omjer cijene i kvalitete. Lijep i dovoljno moderan. Tvrđi. Pomične noge za dodatnu stabilnost ležaja skrivene su u naslonu.
Naziv: Anita
Nach paar Wochen nicht mehr bequem
Aufbauen war schon ein fast unmögliches Projekt und nach nicht mal einem halben Jahr spürt man das Holz von der Sitzfläche und man sitzt sehr unbequem darauf. Kaufen würde ich es nicht mehr.
Naziv: Chrissy
Canapea
Este ok. Am pus-o în hol. Arată bine și este și confortabilă
Naziv: Madalin
Canapea și scaune.
Am cumpărat o canapea și patru scaune. Montajul foarte ușor. Calitatea buna,peste așteptări.
Naziv: Adrian
Sedací souprava
Velmi pěkná sedačka za rozumnou cenu, sezení i ležení pro mne pohodlné. Bohužel hned první den zjištěno občasné vrzání při sedu. Uvidím časem,zda se zhorší
Naziv: JN
wygodna do siedzenia
wygodna do siedzenia, ale do spania to się nie nadaje. po rozłożeniu potrafi się przechylić, a to trochę niebezpieczne, szczególnie we śnie.
Naziv: ania
Ottimo divano letto
L’ho acquistato senza vedere di persona e mi è stato una bella sorpresa. Il divano è di qualità, comodo e molto carino. Raccomando a tutti!
Naziv: Thiago Crippa Bellotto
Sedačka
Perfektní
Naziv: Dagmar
Pohovka TIVEDEN
Naprostá spokojenost, kvalitní zpracování, velmi příjemné posezení. Nenapadá mě nic, co by bylo možno vytknout.
Naziv: Helena
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


