MOMMARKUgaona garnitura MOMMARK bež tkanina
Ne zaboravite na dodatke
Trosjed od tkanine. Trosjed se lako razvuče u krevet. Sjedište sa džepićastim oprugama i punjenjem od pjene. Naslon od pjene. Sa prostorom za odlaganje. Lijevi ili desni ugaoni dio. Površina za spavanje: 137x200 cm. Š222xV83xDub90/152 cm
Podaci o proizvodu
| Tip | Trosjed sa produžetkom za noge |
|---|---|
| Materijal | pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Materijal | Sjedalo: pjena, Poliesterska vlakna, Naslon: pjena, Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 25/20/16 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliesterska vlakna, Gustoća pjene: 40 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Produžetak | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Noge | PP (polipropilen) |
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno, 100% poliestersko vlakno |
| Vanjska tkanina | 100% poliester |
| Boja | bež |
| Karakteristike | Može se okrenuti na drugu stranu, Sa prostorom za odlaganje |
| Produžetak | Lijevi ili desni ugaoni dio |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što madracu daje fleksibilnost, produžuje trajnost i smanjuje buku. |
| Veličina nakon montaže | Širina: 222 cm, Visina: 83 cm, Dubina: 90/152 cm |
| Visina sjedišta | 48 |
| Dubina sjedala | 58 |
| Površina za spavanje | Širina: 137 cm, Dužina: 200 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 137 cm, Dužina: 165 cm, Visina: 78 cm |
| Težina | 103 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Maks.opterećenje pov.za spavanje | 220 kg |
| Broj paketa | 3 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Prostor za odlaganje | Ispod sofe |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Recenzije
Ugao Mommark
Zadovoljni smo kvalitetom. Montaža jednostavna sa jasnim uputama.
Naziv: Ugao
Coltarul Mommark
Este ușor de asamblat. Comodă și elegantă.
Naziv: Szakacs Eva
Do not buy!!!
This soffa is absolutely the worst purchase I have ever made. It is so uncomfortable it’s unbelievable! You can feel every individual spring on every part of the soffa that you sit. The zips on the 2 back cushions have already opened and broken. 1 year old! Total trash! Avoid! Avoid! Avoid!!
Naziv: Daniel
Kellemetlen szag
Maga a kanapé tetszik, de olyan, mintha nedves közegben tárolták volna kiszállítás előtt, mert kellemetlen, fanyar szaga van. Bíztam benne, hogy elmúlik, de sajnos még mindig nagyon érződik. Legszívesebben visszaküldeném, mert nem lehet megmaradni rajta. Sajnálom, mert eddig csak jó tapasztalataim voltak az itt vásárolt termékekkel kapcsolatban.
Naziv: Szakáll Norbert
Szag vs. ár-érték arány
Leértékeléskor vettük a kanapét, szóval jó áron kaptunk egy könnyen összeszerelhető, mutatós bútort. Egy kicsit keménynek találom alváshoz, de ami sokkal zavaróbb, hogy egy kellemetlen, savanyú (dohos?) szag árad belőle, valószínűleg a fa elemekből, ami egyelőre nem múlt el a több hete vásárolt termékből. Sajnos az egész nappaliban érezni lehet.
Naziv: Sz. Szabó Ildikó
Elégedett vagyok a termekkel,
Tetszik a forma a szin az ules kemenysege, remeljuk sokaig fogja birni. A teherbiras lehetne tobb mint 110kg.
Naziv: Szalai Flóra
Réception du canapé
Tout c’est bien passé.
Naziv: Prost
Zatiaľ všetko v poriadku
Sedacia súprava prišla v poriadku po zložení vyzerá že je všetko ok. Vyzerá ,že je pevná a niečo vydrží uvidíme pri dlhšom používaní. Kúpili sme ju na občasné pre spanie.
Naziv: Miška
Korrekt sarokfotel
Bár a kiszállítás kicsit küzdelmes volt a HDT-vel (innen is köszönet a Jysk ügyfélszolgálaton a hölgynek aki segített velük kommunikálni), maga a fotel a mi elvárásainknak megfelel. Aki nagyobb ülőfelületű kanapét keres annak kevésbé ajánlanám, nekünk a kis nappalinkba egyelőre pont tökéletes.
Naziv: Anna
Stoffa rovinata
Divano difettoso, la stoffa di rivestimento nella chaise longue è tagliata per circa 3 cm, vorrei un rimborso almeno parziale della cifra pagata….
Naziv: Manuel Stefanoni
Dostava
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


