MARSLEVKauč na razvlačenje MARSLEV siva tkanina
Ne zaboravite na dodatke
| Tip | Trosjed |
|---|---|
| Osobe | 3 |
| Materijal | Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Materijal | Sjedalo: Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. Ploče od medijapana sastoje se od iznimno tanko rezanih ploča od drvenih vlakana, lijepljenih pod pritiskom. |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 30 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 30 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Sklopivi dio | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 30 kg/m³ |
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno, polieterska pjena |
| Boja | tamnosiva |
| Karakteristike | Sa prostorom za odlaganje |
| Veličina nakon montaže | Širina: 225 cm, Visina: 74 cm, Dubina: 91 cm |
| Visina sjedišta | 42 |
| Površina za spavanje | Širina: 135 cm, Dužina: 195 cm |
| Veličina kada se produži | Širina: 225 cm, Dužina: 135 cm, Visina: 58 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 78 cm, Dužina: 203 cm, Visina: 74 cm |
| Težina | 86 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali bazirani na šumama koji se koriste u proizvodima sa ovom oznakom potiču iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane da bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC™. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u prodavnicama i online. |
| Prostor za odlaganje | Ispod sjedišta |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Praktično
Vrlo udoban i za sjedenje kao i spavanje.
Naziv: Dean Savković
Pocsek minoseg
Kedves jysk, A kanapen elofurt lyukak merete nem volt megfelelo az adott csavarokhoz, tovabb kellett furni oket. Ennyiert elegge gaz
Naziv: Pandi Gergely
Deformált háttámla
A kanapé minősége a vártnak és leírtnak megfelelt viszont a háttámlában gyárilag deformálta párnák mögötti részen,van benne egy hullám. Ez rontja az összképet
Naziv: Zsuzsi
Sofa
Bardzo słaby produkt Jego cena nie jest adekwatna do jakości począwszy od stelażu kończąc na Ala poduszkach twardych i krzywo uszytych
Naziv: Maciejewski
Top Qualität, schnelle Lieferung
Nach einer Woche habe ich das Sofa erhalten, über die Lieferung wurde ich telefonisch informiert. Alles lief super, die Lieferanten waren sehr nett und das Sofa hat eine sehr gute Qualität, so, wie erwartet. Preis-Leistung sehr gut, also von meiner Seite eine absolute Weiterempfehlung!
Naziv: Gábor
Waar voor je geld
Bank voldoet prima aan de verwachting. Ook heel vriendelijk geholpen bij Jysk Middelburg
Naziv: Patrick
Καναπές κρεβάτι MARLEY
Εξαιρετικός,εύκολη συναρμολόγηση,άνετος,ωραίο χρώμα και ύφασμα και αποθηκευτικό χώρο.πολύ καλή η τιμή. η εξυπηρέτηση πελατών πολύ καλή. Το μειονέκτημα,το μεγάλο κόστος των μεταφορικών και ο χρόνος παράδοσης. Ανεπιφύλακτα θα συνιστούσα την JYSK.
Naziv: Νιάρχου Πηνελόπη
Marslev sohva
Hyvä hintalaatu ja helppo kasata.
Naziv: D*******e
Voll das bequeme Sofa
Angenehme Material Anmutung die Kissen sind ausreichend weich. Liegefläche ist ausreichend stabil, um auch darauf zu nächtigen
Naziv: A. Kluge
Fremragende sovesofa
Udmærket slået ud som seng god hårdhed i fjedre og nem at slå ud , lidt besværlig at skubbe sammen igen hvor forende skal løftes lidt for at låse den på plads og ryggen er lidt svær at løfte på plads inden da. Fin plads til sengetøj i bunden. Var meget nem at samle og en fremragende sofa til prisen og god at sove i!
Naziv: Ib Michael Lingane
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


