SKILLEBEKKKauč na razvlačenje SKILLEBEKK tam. siva
Ne zaboravite na dodatke
Dvosjed od tkanine. Lako se razvuče u krevet. Sjedište i naslon od pjene. Površina za spavanje: 126x195 cm. Š160xV78xDub69 cm
| Tip | Dvosjed |
|---|---|
| Osobe | 2 |
| Materijal | filc, pjena, LVL, PP (polipropilen), iverica, Poliesterska vlakna |
| Materijal | Sjedalo: pjena, LVL, iverica, Poliesterska vlakna, Naslon: pjena, LVL, iverica, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: filc, LVL, iverica, Poliesterska vlakna, Noga: plastika |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 30 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 21 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 21 kg/m³ |
| Sklopivi dio | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 30 kg/m³ |
| Punjenje | poliester, pjena |
| Boja | tamnosiva |
| Karakteristike | Bez prostora za odlaganje |
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 78 cm, Dubina: 69 cm |
| Visina sjedišta | 36 |
| Dubina sjedala | 64 |
| Površina za spavanje | Širina: 126 cm, Dužina: 195 cm |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 70 cm, Dužina: 161 cm, Visina: 60 cm |
| Težina | 31 kg |
| Maksimalno opterećenje | 220 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Maks.opterećenje pov.za spavanje | 220 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontrolisanog drveta. Iako kontrolisano drvo ne potiče iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode sa FSC oznakom u prodavnicama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Vásárlás online
Termék tökéletes. Jó minőségű anyag.
Naziv: Godáné Borsi Marianna
cómodo y versátil
Facilísimo de abrir muy cómodo . Como supletorio es perfecto. Muy buen precio!
Naziv: carme
Tökéletes
Célnak tökéletesen megfelel Méretéből adódóan kompakt kis helyet foglal minden formájában kényelmes Funkcióját tökéletesen ellátja nyugodt szívvel ajánlom
Naziv: B.
Super nákup
Za te peníze bomba
Naziv: Tomasz Banaszewski
Не можливо користуватися
Привіт! Диван виглядає добре, ідея, дизайн. Але використання дуже слабкого паралону перекреслює усе гарне, що в ньому є! Ні сидіти, ні лежати на дивані неможливо. Тем не менш у конструкції передбачена можливість заміни паралону - усі матраци мають блискавку. Залишається лише підібрати поролон потрібної жорсткості та щільності. Для цього треба заплатити ще третину ціни дивану. Якщо jysk цінує власну репутацію, має бути надана можливість покупцям замінити поролон за рахунок магазину!
Naziv: Юрій
Odlicna sofa za male dnevne boravke
Dvosed je odlican. Fantastican odnos kvaliteta I cene! Zauzima vrlo malo prostora. Materijal je odlican. Za spavanje naravno nije narocito udobno, Ali moze da posluzi kada neko dodje da prespava. Koliko para, toliko muzike. Meni je vrh.
Naziv: Svetlana
Könyöklője törött
Sajnálatos módon, a kanapé-ágy baloldali könyöklője szanaszét van törve, a szövet alatt!
Naziv: Soós Zsolt
Rozkladacia pohovka SKILLEBEKK tmavosivý poťah
Pohovku som objednal cez eshop bez toho, aby som ju videl naživo v predajni. Dospelý človek sa pri sedení zabára do mäkkého materiálu. Konštrukcia pohovky je veľmi slabá a prehýba sa, zvlášť boky je možné stlačiť dlaňou. Neodporúčam do obývačky alebo na riadne sedenie a už vôbec nie na spanie. Kupovali sme to do detskej izby na občasné sedenie pre deti, kde je to postačujúce.
Naziv: Dávid
Smart volba
Ľahká ale stabilná a pevná. Látka je dobrä, farba aj dizajn je ozaj vhodný ku všetkému. Sedenie aj ležanie po rozklade je pohodlné. Vďaka jej typu/ kostre nič nebúcha, nevŕzga, netlačí a nevytvára záhyby či medzery ako pri iných rozkladacích.
Naziv: Denisa
Fruktansvärt dålig
Vi köpte två till barnbarnen för ett halvår sedan. Dom vägrar sova i utbäddade sofforna och dom är redan utsuttna fast dom knappt suttit i dom heller. Funkar alltså varken att sitta i eller ligga i!!! Stort minusbetyg!!!!!!
Naziv: Annika Lindblom
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


