VEJLBYPodesiva fotelja VEJLBY tamno siva
Tkanina. Sjedište s džepićastim oprugama i punjenjem od pjene. Naslon od pjene. S kliznim nagibnim mehanizmom i ugrađenim osloncem za noge. Š75xV100xD91 cm
| Tip | Fotelja |
|---|---|
| Materijal | pjena, PP (polipropilen), šperploča, Poliesterska vlakna, poliuretanska pjena, čelik |
| Materijal | Sjedalo: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, čelik, Naslon: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: PP (polipropilen) |
| Ram/konstrukcija | šperploča |
| Sjedalo | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Noge | PP (polipropilen) |
| Punjenje | 100% poliestersko vlakno, 100% poliestersko vlakno |
| Vanjska tkanina | 100% poliester |
| Boja | tamnosiva |
| Funkcija | Ugrađeni naslon za noge, Nagibni mehanizam |
| Vrsta opruga | džepićaste opruge |
| Veličina nakon montaže | Širina: 75 cm, Visina: 100 cm, Dubina: 91 cm |
| Visina sjedišta | 47 |
| Dubina sjedala | 51 |
| Informacija o montaži | Potrebno montirati |
| Veličina prije montaže | Širina: 76 cm, Dužina: 80 cm, Visina: 58 cm |
| Težina | 29 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC™ 100% |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
ΑΝΑΠΑΥΤΙΚΗ
Για τα χρήματα της είναι πολύ-πολύ καλή και κυρίως αναπαυτική. Φαίνεται να είναι και καλή κατασκευή. Αντί για καναπέ πήρα δυο από αυτές έτσι τις χρησιμοποιώ καθημερινά. Η τιμής της σε σύγκριση με αντίστοιχα προϊόντα από άλλο σκανδιναβικό κατάστημα είναι πολύ πιο τίμια.
Naziv: STEFANOS
Naslanjač VEJLBY temno siv
Naslanjač se lepo poda naši dnevni in naši sedežni. Zelo udoben in primeren za večerno branje knjig. Zelo priporočam.
Naziv: Ines
Stoel
Mooi en niet duur
Naziv: Grietje
Relax fotelje
Odlična konstrukcija i materijal Vrlo su udobne i u svaku oreooruku
Naziv: Vlatka
Křeslo
Fantastické, pohodlné.
Naziv: Marcela
Vejlby fauteuil
Fijne relax stoel met een zachte stoffen bekleding, een stevige en comfortabele stoel voor een betaalbare prijs.
Naziv: JAN
Чудесно кресло
Много удобно кресло! Лесно за сглобяване. Препоръчвам!
Naziv: Дарина
Encantada con el producto
Muy comodo, economico y facil de montar. Encantada estoy con el. No es excesivamente grande, tamaño perfecto.
Naziv: M.Angeles
Sofá Reclinável
O sofá é muito confortável, a entrega foi muito rápida, parece ser de muito boa qualidade. Estou muito satisfeita com o artigo e também com o atendimento. Voltarei a comprar nesta loja, sem dúvida!
Naziv: Luísa
Relaxstoel
Comfortabele zit, ook voor langere mensen. Leuke stof. Makkelijk in elkaar te zetten. Klein prijsje voor zo'n stoel.
Naziv: Mirjam
Kad kupujete online, možemo vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
Uz pomoć Click & Collecta rezervišete artikle u webshopu i zatim ih preuzmete u JYSK prodavnici po Vašem izboru. Kada rezervišete artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u prodavnici.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.ba, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru.
Male pakete dostavlja Vam firma specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobija dostavom na kućnu adresu.
JYSK sarađuje sa ovlaštenim prijevozničkim firmama šriom svijeta kako bismo bili sigurni da je naša usluga dostave precizna.
Artikli samo u prodavnici
JYSK vam ponosno nudi svoj široki asortiman u prodavnicama, ali i u webshopu. Ipak, u nekim slučajevima je određeni artikl dostupan samo u prodavnici ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


